Mamibot Mopa580
test

Mamibot Mopa580

Mistr parketu

Elektrický mop Mamibot Mopa580 3v1 zvládá kromě mopování také leštění a voskování, navíc šetří přírodu a zdlouhavé umývání podlah značně urychlí. Měli byste si jej pořídit i do vaší domácnosti, nebo se vyplatí raději zůstat u běžného mopu?

Pokud pravidelně nevyužíváte služeb specializovaných úklidových společností, pravděpodobně se i vy čas od času přistihnete, jak se díváte na podlahu a říkáte si, že byste ji měli umýt. Běžné mopování je však zdlouhavé a navíc musíte nejprve napouštět a následně zase vylévat vodu, čímž se nezavděčíte ani přírodě. Elektrický mop Mamibot Mopa580 slibuje rychlé, pohodlné a také environmentální umytí. Co všechno umí? To vám prozradím v této recenzi.

Technické parametry Mamibot Mopa580

Rozměry 250 × 390 × 85 mm
Hmotnost 3,2 kg
Kapacita baterie 2 200 mAh
Doba provozu 30 – 40 minut
Hlasitost méně než 60 dB
Objem nádrže 330 ml
Rychlost čištění 20 m² za minutu
Rychlost kotoučů 250 otáček za minutu
Cena 4 990 Kč s DPH

Obsah balení: včetně čistících prostředků

V balení najdeme mop (rozložený na několik částí), detergenty (prostředek na čištění a také vosk), baterii s adaptérem a také sadu čistících utěrek na mopování a voskování/leštění. Naštěstí nechybí ani kvalitně přeložený český manuál pro ty, kteří neovládají angličtinu.

Mamibot Mopa580
Líbilo se nám
  • včetně detergentů a českého manuálu

Konstrukční zpracování: mop do nepohody

Celý mop složíte během pár chvil nasunutím rukojeti do teleskopické trubice, kterou následně připojíte ke spodní části s umývacími kotouči. Kompletně složený mop působí bytelným dojmem a má i celkem povedený design, který sází převážně na bílou barvu a plastovo–hliníkovou konstrukci.

Teleskopická trubice by mohla být delší.

Následně přichází na řadu instalace čistících utěrek z nanovlákna, která je velmi snadná díky suchému zipu na spodní straně kotoučů. Výhodou je pochopitelně také omyvatelnost utěrek, které vám tak vydrží poměrně dlouho. Spuštění mopu probíhá v prvé řadě aktivací mopu (velkým tlačítkem umístěným v blízkosti kotoučů), následně zmáčknutím tlačítka na rukojeti. Zde je rovněž knoflík pro aplikaci čistícího prostředku. Jedinou výtku mám k délce teleskopické trubice, která by podle mě mohla být o něco delší, aby bylo mopování pohodlné i pro vyšší osoby.

Líbilo se nám
  • rozložitelnost na jednotlivé části
  • bytelné zpracování
  • jednoduchá instalace čistících utěrek
Nelíbilo se nám
  • teleskopická trubice by mohla být delší
Diskuze ke článku
V diskuzi zatím nejsou žádné příspěvky. Přidejte svůj názor jako první.
Přidat názor

Nejživější diskuze