Průvodci

1Vyberte přístroj

Hledáte ty nejlepší produkty do vaší chytré domácnosti? Jste na správném místě, nechte si poradit od nás! Díky průvodcům fZone.cz si vyberete robotický vysavač, televizor, zabezpečíte váš domov a mnohé další, přesně podle vašich požadavků a finančních možností. Níže si vyberte vhodného průvodce dle vašeho zájmu.

2Obecné informace o výběru robotických vysavačů

Na trhu existuje nepřeberné množství robotických vysavačů, které se liší jak cenou, tak i typem navigace, podporou mokrého mopování a nebo samovyprazdňovací stanicí. V našich výběrech vám odhalíme ty nejlepší.

2Obecné informace o výběru televizí

Hledáte nový televizor? Pokud vám zkratky jako LCD, QLED a OLED mnohé neříkají, přesto za své peníze chcete to nejlepší, jste na správném místě! V našich výběrech vám představíme nejlepší televize, které si v různých cenových kategoriích můžete dopřát.

2Obecné informace o výběru zabezpečení domácnosti

Bezpečnost na prvním místě! Každá správná chytrá domácnost by měla být vybavena bezpečnostními prvky, které znemožní přístup všem záškodníkům.

2Obecné informace o výběru reproduktorů

Hledáte vhodný reproduktor na cesty, nebo dominantu vašeho obývacího pokoje? Jste na správném místě, v našich výběrech vám představíme ty nejzajímavější reproduktory dneška.

2Obecné informace o výběru projektorů

Hledáte vhodný projektor na cesty, nebo náhradu televize? Rádi vám poradíme s výběrem bez ohledu na váš rozpočet.

2Obecné informace o výběru čističek vzduchu

Čistý vzduch je základ, je přitom jedno, zda doma máte či nemáte alergika. V našich výběrových článcích vám představíme dostupné, přesto účinné čističky vzduchu.

2Obecné informace o výběru beauty produktů

Ať už řešíte problémy s pletí, nebo vás bolí celé tělo, náš výběr vám pomůže s nalezením vhodného pomocníka.

2Obecné informace o výběru prvků chytré domácnosti

Zajímá vás chytrá domácnost, ale nevíte jak začít? Chápeme, v našem výběru vám poradíme ty nejzajímavější prvky chytré domácnosti, které nestojí moc, přesto udělají hodně parády a v konečném důsledku vám zjednoduší život.