Vše, co víme o seriálu Emily in Paris 3

Vše, co víme o seriálu Emily in Paris 3
Fotografie: Netflix
  • Emily in Paris 3 vyjde na Netflixu 21. prosince 2022
  • Tvůrcem seriálu je scénárista Darren Star
  • Emily čeká nejedno těžké rozhodnutí

Na konci září Netflix oznámil oficiální datum premiéru třetí řady seriálu Emily in Paris. Lily Collins v roli Emily se na obrazovky vrátí na konci letošního roku, a to 21. prosince 2022. A to není vše, Netflix oznámil, že se tento romanticko-komediální seriál dočká také čtvrté série.


Na co se fanoušci mohou těšit?


Jak si diváci určitě vzpomínají, na konci druhé řady došlo k ukončení spolupráce mezi Madeline a Sylvií. Sylvie se rozhodla založit vlastní firmu a rozhodla se nabídnout Emily práci. Jak se Emily rozhodla, to se dozvíme až v prosinci. A jak to vypadá s jejím milostným životem? Gabrielle a Cimille jsou opět spolu. Navíc pár bydlí ve stejném domě jako Emily, což pravděpodobně způsobí nějaké trapné situace. Alfie odjíždí za prací, ale chce s Emily udržet vztah na dálku. To nebude lehké.

Možná divákům napoví ukázka, kterou Netflix před nedávnem vydal. Na začátku videa slyšíme Emily, jak mluví o těžkém rozhodnutí. To vyvolává dojem, že reaguje na události, které se staly na konci druhé řady. Emily ale nemluví o pracovním ani o milostném životě. Mluví o svých vlasech a ustřihne si sama ofinu. Mindy (Ashley Park) není jejím rozhodnutím nadšená. Gabriel se bojí, že její rozhodnutí může souviset s její psychickou pohodou.

Fanoušci se mohou těšit na mnoho oblíbených postav, jako je Lily Collins, Ashley Park, Camille Razat, Philippine Leroy-Beaulieu, Samuel Arnold, Lucas Bravo a Lucien Laviscount. Podle collider.com to zdaleka nejsou všechna jména, která tvoří herecké obsazení seriálu. Představí se nám spousta dalších talentovaných herců. Tvůrcem seriálu je scénárista Darren Star.

Související články
Diskuze ke článku
V diskuzi zatím nejsou žádné příspěvky. Přidejte svůj názor jako první.
Přidat názor

Nejživější diskuze