Co nového Netflix tento týden uvede?

Co nového Netflix tento týden uvede?
Fotografie: Tereza Lásková, fZone.cz
  • Ve středu bude ke zhlédnutí několik dokumentů
  • Očekávaným filmem je Zabiják, kde se v hlavní roli představí Michael Fassbender

Začíná další týden a s ním přichází i novinky, které Netflix uvede. Můžete se těšit na seriály, filmy, ale i na několik dokumentárních filmů a seriálů, které nahlédnou do života slavných i zločinců. Co z nabídky vás zaujme nejvíc?

Zabiják

V pátek 10. listopadu vyjde thriller Zabiják (The Killer), který byl natočen podle stejnojmenného komiksu. V hlavní roli se představí Michael Fassbender jako osamělý, bezcitný nájemný vrah, kterému se jedna akce zvrtne a začne boj mezi ním a jeho zadavateli. Snímek režíroval David Fincher, který má za sebou filmy jako Zmizelá a Zodiak.

Robbie Williams

Od 8. listopadu se budete moci na Netflixu podívat na minisérii, kde vám přiblíží svůj život zpěvák Robbie Williams. Ve čtyřech epizodách sám zpěvák bude popisovat svoje začátky v kapele Take That i to, jak přešel na sólovou dráhu. V dokumentu uvidíte doposud nezveřejněné záběry ze zákulisí včetně ukázek z jeho soukromého života.

Kyberbunkr: Podsvětí zločinu

Ve středu 8. listopadu vyjde dokumentární film Kyberbunkr: Podsvětí zločinu, který ukáže pátrání po partě hackerů, kteří se usídlili v malém německém městě, kde zůstal vojenský bunkr z dob studené války. Policie neví, co přesně se v bunkru všechno nachází, a snaží se hackery dopadnout.

Jak dát kopačky Twin Flames

Další dokumentární seriál, který bude ke zhlédnutí na streamovací platformě od středy. Dokument ukazuje pár, který si vybudoval byznys na tom, aby pomohl svobodným lidem najít k sobě vhodné protějšky. Na povrch však vyplouvají informace o tom, že se vlastně jednalo o sektu, kdy lidé museli dělat věci, které by za normálních okolností nedělali.

Miliardářka, komorník a milenec

A ve středu vyjde ještě další dokumentární seriál, a to o nejbohatší ženě světa Liliane Bettecourtové – dědičce a hlavní akcionářce kosmetické společnosti L’Oréal. Seriál ukazuje vztah mezi ní a dcerou, kdy se rozebírají finanční dary, které Bettecourtová poskytla, ale její dceři se zdají výše těchto darů nepřípustné.

Diskuze ke článku
V diskuzi zatím nejsou žádné příspěvky. Přidejte svůj názor jako první.
Přidat názor

Nejživější diskuze