fzone.cz je závislý na reklamě. Vypněte si AdBlock a podpořte nás

2
fzone.cz je závislý na reklamě. Vypněte si AdBlock a podpořte nás
Fotografie: fZone.cz
  • Náš systém zjistil, že máte aktivován doplněk prohlížeče, který zabraňuje zobrazování reklam
  • Jediné příjmy fzone.cz jsou z reklamy. Bez nich zanikneme
  • Podpořte fzone.cz tím, že si přidáte výjimku pro zobrazování reklam

Zprávy nejsou zadarmo

Děkujeme, že čtete fzone.cz Každý den vám přinášíme zajímavé zpravodajství, novinky, návody, testy, a mnoho dalšího. Vaši oblíbení redaktoři však nepracují zdarma a tvorba hodnotného obsahu stojí čas a také peníze. Jediný příjem našeho webu je z reklamy a jenom díky ní náš web existuje. Reklama je standardní součást příjmů zpravodajských webů, bez které by novinářská činnost prakticky nebyla možná.

Náš systém detekoval, že máte aktivní AdBlock nebo jiný doplněk, který zabraňuje zobrazování reklam v prohlížeči. To znamená, že nám z vaší návštěvy neplynou žádné příjmy a vy tak nijak fzone.cz nepodporujete. Pokud by takto postupovali všichni, neměl by náš web žádné příjmy a skončil by.

Proč podpořit fzone.cz?

Dle našeho interního kodexu se snažíme maximálně se vyhýbat nepříjemným a invazivním reklamám tak, aby bylo čtení webu vždy příjemným ničím nerušeným zážitkem. Formáty obtěžujících reklam tak u nás nenajdete vůbec. Například automaticky spouštěné reklamy přes celou stránku, či video reklamy na celou či půlku stránky nezobrazujeme nikdy. Proto budeme rádi, pokud se fzone.cz rozhodnete podpořit, dáte si náš web do výjimek a umožníte tak zobrazování reklamy.

Jak si přidat náš web do výjimek v AdBlocku?

Rozhodli jste se v AdBlocku udělit výjimku a podpořit tak náš web? Děkujeme! Je to velmi snadné. Stačí kliknout na ikonku AdBlocku ve vašem prohlížeči (nachází se většinou v pravém horním rohu) a přidat náš web do výjimek. Poté by se vám mělo zobrazit oznámení, že je doplněk pro náš web deaktivován.

Adblock výjimka Adblock plus výjimka

Děkujeme!