Xiaomi Mi Body Composition Scale
test

Xiaomi Mi Body Composition Scale

Váha, která vám to spočítá

Sportujete a chcete být v vědět, jak se vám vaše úsilí vyplácí? Pak vám nesmí chybět inteligentní váha, která se spáruje s vaším smartphonem a podá detailní statistiky. Jednou z těch zajímavých a přitom cenově dostupných možností je Mi Body Composition Scale od Xiaomi. Nevěříte?

Pokud je sport vaší životní náplní a rádi se o sebe staráte, určitě jste již přišli na chuť různým fitness náramkům, aplikacím a mnohému dalšímu. Pokud chcete sledovat, jak na vás sportovní aktivity fungují, určitě se čas od času také zvážíte. A proč to neudělat rovněž chytře?

Na trhu existuje velké množství osobních vah, které změří nejenom hmotnost, ale vypočítají také BMI a skrze aplikaci doporučí postup při cestě za vysněnou postavou. My se dnes podíváme na zoubek chytré váze Mi Body Composition Scale od Xiaomi, která toho zvládne mnoho, ale nestojí přitom moc.

Obsah balení: moc tu toho není

V základním balení toho příliš nenajdete. Kromě samotné váhy se můžete spolehnout na základní dokumentaci, ale čtveřici AAA baterií, které jsou pro fungování váhy nezbytné, v balení již nenaleznete. Nejde o velký prohřešek, ale hned na začátek je nutné počítat s další investicí – tedy pokud nechcete vybrakovat vaše staré ovladače.

Konstrukční zpracování: matná bílá táhne

Mi Body Composition Scale je velmi nenápadná váha, která svým vzhledem a provedením zapadne do každého interiéru. Jedná se o kvádr s rozměry 300 × 300 × 20 milimetrů a zaoblenými hranami. Váží 1,6 kilogramu a je v bílém provedení, přičemž v jiné barvě se neprodává. Nevadí, bílá se nám líbí.

Celistvost hlavní nášlapné části ruší jen čtveřice šedých kruhů z hliníku, ve kterých se nachází nezbytná čidla. Na první pohled nevidíte ani LED displej, který je skrytý pod poloprůhlednou vrchní částí plastu. Jde o šikovné zakomponování, váha na první pohled vypadá opravdu velmi hezky a navíc hodnotně. Oceňujeme také matné provedení všech plastových částí, díky čemuž nemusíte řešit různé vlasové škrábance či prach. Samozřejmě, váhu čistit musíte, a to ideálně pravidelně, primárně však z hygienických důvodů.

LED displej se ukrývá pod poloprůhlednou vrstvou plastu.

Pokud váhu otočíte, naskytne se pohled na 4 nožky s tlakovými senzory a také na slot pro AAA baterie. Ten je přístupný bez nutnosti cokoli šroubovat, což se hodí. Konstrukční zpracování hodnotíme kladně, nikde nic nevrže, a to ani pokud na váhu vstoupí pořádně živený sportovec s hmotností okolo 100 kilogramů.

Xiaomi Mi Body Composition Scale

Suma sumárum, ač jde „jen“ o váhu, působí velice hodnotným dojmem a většině návštěv se její design líbil. My souhlasíme, tohle se Xiaomi (opět) povedlo.

Líbilo se nám
  • příjemná bílá barva
  • neutrální, přesto líbivý design
  • rozumné rozměry i hmotnost
  • ukrytý LED displej
  • pevné provedení – nikde nic nevrže
Diskuze ke článku
V diskuzi zatím nejsou žádné příspěvky. Přidejte svůj názor jako první.
Přidat názor

Nejživější diskuze