Kindle Paperwhite Signature Edition zaujme dlouhou výdrží i bezdrátovým nabíjením

Kindle Paperwhite Signature Edition zaujme dlouhou výdrží i bezdrátovým nabíjením
Fotografie: Amazon
  • Signature Edition disponuje senzorem pro automatickou úpravu jasu na základě okolního osvětlení
  • Výdrž na jedno nabití má činit až 10 týdnů
  • Čtečka Signature Edition je vybavena 32GB úložištěm

Nejnovější čtečky knih z dílny Amazonu nesoucí označení Kindle Paperwhite a Paperwhite Signature Edition přinášejí hned několik zásadních vylepšení. Chlubí se například 6,8" displejem se zúženými rámečky (pouze však po stranách) i o 10 % vyšším maximálním jasem. Výrobce rovněž nově umožňuje upravit teplotu barvy podsvícení, přičemž Signature Edition dokonce disponuje senzorem pro automatickou úpravu jasu na základě okolního osvětlení.


Výdrž na nabití, které probíhá skrze moderní USB-C, má činit 10 týdnů a nabíjení pak zabere zhruba 2,5 hodiny. Signature Edition dokonce disponuje možností bezdrátového nabíjení, což je u čteček Kindle naprostou novinkou. Signature Edition nabídne rovněž 4× větší úložiště (32 GB) oproti klasické verzi Paperwhite (8 GB).

Novinkou má být také vylepšené uživatelské rozhraní, které umožňuje rychlejší přepínání mezi domovskou obrazovkou, knihovnou a knihou, kterou zrovna čtete, stejně jako nové možnosti třídění a kategorizace knih. Spárování čteček s přidruženým účtem Amazon má usnadnit možnost propojení s chytrými telefony s Androidem a iOS.

Diskuze ke článku
V diskuzi zatím nejsou žádné příspěvky. Přidejte svůj názor jako první.
Přidat názor

Nejživější diskuze