Přivítejte Samsung Home Hub: inteligentní ovládací centrum domácnosti

Přivítejte Samsung Home Hub: inteligentní ovládací centrum domácnosti
Fotografie: Samsung
  • Samsung Home Hub slouží ke správě domácích spotřebičů
  • Jde o zařízení ve tvaru 8,4" tabletu, které poskytuje okamžitý přístup k přizpůsobitelným a propojeným domácím službám
  • Nabízí lepší spojení s řadou chytrých domácích spotřebičů a využívá umělou inteligenci a platformu SmartThings, aby rozpoznal potřeby uživatelů a automaticky jim poskytl správná řešení

Samsung Home Hub zajišťuje bezproblémové propojení v chytré domácnosti a usnadňuje uživatelům život tím, že rozumí jejich preferencím a podle toho nastavuje jejich domácí zařízení a chytré spotřebiče,“ vysvětluje Hyesoon Yang, výkonný viceprezident a vedoucí týmu Customer Experience v oddělení Digital Appliances Business společnosti Samsung Electronics. „Konektivita našich zařízení a intuitivní rozhraní Samsung Home Hub umožňují každému, aby se rychle vypořádal se svými úkoly.


Připojení širšího spektra zařízení

Díky propojení Samsung Home Hub s chytrými domácími spotřebiči v každém koutě domu můžete nyní řídit svůj každodenní režim, zvládat domácí práce a starat se o domácnost, a to vše skrze jediné zařízení. Jako řídicí jednotka domácnosti vám poskytne přehled o celé propojené domácnosti a umožní vám mít nad vším dokonalou kontrolu. Po uvedení na trh se Samsung Home Hub bude moct připojit ke každému produktu v rámci ekosystému SmartThings, včetně chytrých spotřebičů Samsung. Brzy budete mít k dispozici také přímé připojení k dalším kompatibilním zařízením v systému chytré domácnosti, jako jsou světla nebo elektronické zámky dveří.

Přizpůsobení potřebám uživatelů pomocí AI a SmartThings

Vůbec poprvé se podařilo sjednotit širokou škálu přizpůsobitelných služeb SmartThings založených na umělé inteligenci, a lze je tak nyní ovládat z jednoho specializovaného zařízení Samsung Home Hub. Služby SmartThings se dělí do kategorií Cooking (Vaření), Clothing Care (Péče o oblečení), Pet (Domácí mazlíčci), Air (Vzduch), Energy (Energie) a Home Care Wizard (Průvodce péčí o domácnost).

Samsung Home Hub

K usnadnění přípravy jídla umožní služba SmartThings Cooking pohodlně vyhledávat, plánovat, nakupovat a vařit během celého týdne pomocí služby Family Hub. Když nastane čas vyprat prádlo, aplikace SmartThings Clothing Care se spojí s příslušnými spotřebiči, jako jsou pračka a sušička Bespoke nebo skříň pro údržbu oblečení Bespoke AirDresser, a nabídne vám možnosti péče přizpůsobené podle typu materiálů vašich oděvů, vašich zvyklostí používání a aktuálního ročního období. Služba SmartThings Pet vám umožní kontrolovat vašeho domácího mazlíčka pomocí chytré kamery na robotickém vysavači Bespoke Jet Bot AI+ nebo měnit nastavení spotřebičů, například klimatizace, aby pro něj bylo prostředí co příjemnější.

Služba SmartThings Air se umí spojit s klimatizačními jednotkami a čističkami vzduchu, abyste mohli ovládat teplotu, vlhkost a kvalitu vzduchu v domácnosti podle svých preferencí. Spotřebu energie pohlídá služba SmartThings Energy, která analyzuje vaše zvyklosti při používání spotřebičů a pomocí režimu úspory energie vybaveného umělou inteligencí pomáhá snížit účty za energii. A abyste měli vše pod kontrolou, funkce SmartThings Home Care Wizard monitoruje všechny chytré spotřebiče, posílá upozornění, když je třeba vyměnit nějaké díly, a nabízí rady, pokud něco nefunguje.

Větší pohodlí s digitálním asistentem Bixby

Samsung Home Hub je speciální 8,4palcový tablet, který můžete používat, ať už je umístěn ve své dokovací stanici nebo s ním chodíte po domácnosti. K snadnému ovládání hlasem disponuje Samsung Home Hub dvěma mikrofony a dvěma reproduktory, abyste mohli používat hlasové příkazy pro asistenta Bixby a poslouchat oznámení. Pokud máte nějaký dotaz, stačí se zeptat Bixby. Mikrofony zařízení jsou velmi citlivé, takže i když bude Samsung Home Hub umístěn v dokovací stanici, dokáže zachytit slovní příkazy z větší vzdálenosti.

Samsung Home Hub

Za svou inovativnost získal Samsung Home Hub před veletrhem CES 2022 ocenění CES Innovation Award od sdružení Consumer Technology Association (CTA). Samsung Home Hub bude k dostání od března nejprve v Koreji a pak po celém světě.

Diskuze ke článku
V diskuzi zatím nejsou žádné příspěvky. Přidejte svůj názor jako první.
Přidat názor

Nejživější diskuze