S novým Space Monitorem od Samsungu se nepořádek na stole stane minulostí

1
S novým Space Monitorem od Samsungu se nepořádek na stole stane minulostí
  • HDMI i napájecí kabel jsou ukryty v polohovatelném ramenu
  • Monitor bude dodáván ve velikostech 27 a 32 palců

Také patříte mezi chronické odkladače úklidu na pracovním stole? Množství studií potvrzuje, že nepořádek na pracovišti podstatně snižuje produktivitu. S podobným problémem se pravděpodobně potýkají i v jihokorejské společnosti Samsung. Na nadcházejícím veletrhu CES v Las Vegas, který startuje již za tři dny, představí zbrusu nové monitory s extrémně tenkými rámečky a speciálním polohovatelným ramenem, jež ušetří cenné místo na stole.

Nové monitory s označením Samsung Space Monitor (SR75) se řídí sloganem „Reclaim Your Space“ neboli „Získejte svůj (pracovní) prostor zpět“. Monitor má tak pomoci uživatelům se namísto toho, co se nachází v jejím okolí, soustředit více na to, co se nachází na obrazovce. Nejdůležitějším prvkem tohoto monitoru je polohovatelné rameno, díky němuž lze ušetřit místo na stole. Monitor je k desce přichycený pomocí svěráku, který zabírá minimum místa, a vaši pozornost nebudou narušovat ani povalující se kabely. Polohovatelné rameno v sobě skrývá jak napájecí, tak HDMI kabel, takže již nikde nebudou zbytečně překážet.

Samotný zobrazovací panel bude nabízen ve dvou velikostech, a to 27 a 32 palců. Menší z variant obdrží QHD rozlišení, zatímco větší bude zobrazovat obsah hned ve 4K. Oba dva panely nabídnou skvělé podání barev a fantastickou ostrost. Více o monitorech se dozvíme již brzy přímo z veletrhu, na kterém budeme přítomni. Těšit se tak můžete na spoustu novinek ze světa chytrých technologií.

Související články