S novým Space Monitorem od Samsungu se nepořádek na stole stane minulostí

1
S novým Space Monitorem od Samsungu se nepořádek na stole stane minulostí
  • HDMI i napájecí kabel jsou ukryty v polohovatelném ramenu
  • Monitor bude dodáván ve velikostech 27 a 32 palců

Také patříte mezi chronické odkladače úklidu na pracovním stole? Množství studií potvrzuje, že nepořádek na pracovišti podstatně snižuje produktivitu. S podobným problémem se pravděpodobně potýkají i v jihokorejské společnosti Samsung. Na nadcházejícím veletrhu CES v Las Vegas, který startuje již za tři dny, představí zbrusu nové monitory s extrémně tenkými rámečky a speciálním polohovatelným ramenem, jež ušetří cenné místo na stole.

Nové monitory s označením Samsung Space Monitor (SR75) se řídí sloganem „Reclaim Your Space“ neboli „Získejte svůj (pracovní) prostor zpět“. Monitor má tak pomoci uživatelům se namísto toho, co se nachází v jejím okolí, soustředit více na to, co se nachází na obrazovce. Nejdůležitějším prvkem tohoto monitoru je polohovatelné rameno, díky němuž lze ušetřit místo na stole. Monitor je k desce přichycený pomocí svěráku, který zabírá minimum místa, a vaši pozornost nebudou narušovat ani povalující se kabely. Polohovatelné rameno v sobě skrývá jak napájecí, tak HDMI kabel, takže již nikde nebudou zbytečně překážet.

Samotný zobrazovací panel bude nabízen ve dvou velikostech, a to 27 a 32 palců. Menší z variant obdrží QHD rozlišení, zatímco větší bude zobrazovat obsah hned ve 4K. Oba dva panely nabídnou skvělé podání barev a fantastickou ostrost. Více o monitorech se dozvíme již brzy přímo z veletrhu, na kterém budeme přítomni. Těšit se tak můžete na spoustu novinek ze světa chytrých technologií.

Diskuze ke článku
Vojta
Bohužel nejde přidělit na stůl který nemá prostor na zadní hraně

Načíst všechny komentáře

Přidat názor

Nejživější diskuze