TP-Link Tapo L510E
test

TP-Link Tapo L510E

První krok k chytré domácnosti

Láká vás myšlenka chytré domácnosti, ale nevíte, kde začít? Pokud toužíte po jednoduchosti a praktičnosti za příznivou cenu, tak pro vás žárovka TP-Link Tapo L510 možná bude to pravé.

Chytrá stmívatelná žárovka Tapo L510E, která se na první pohled neliší od klasických žárovek, dokáže udělat velkou změnu v chodu vaší domácnosti. Je atraktivní díky jednoduchému ovládání a variabilitě nastavení. Navíc vám k jejímu užívání postačí jen mobilní telefon a Wi-Fi připojení.

Technické parametry Tapo L510E

Rozměry žárovky 60 × 121 mm
Typ žárovky LED
Třída energetické účinnosti A+
Patice E27
Teplota chromatičnosti 2 700 K
Příkon 8,7 W
Podporované OS Android, iOS
Cena 249 Kč

Obsah balení: jen žárovka

Žárovka je uschována v obyčejné papírové krabičce, která vás ničím nepřekvapí. Jsou na ní jak specifikace, tak popis základních funkcí. Uvnitř najdeme pouze žárovku zasunutou do papírového podstavce a letáček, který nás odkazuje ke stažení aplikace Tapo.

Konstrukce: nic neobvyklého

Design i konstrukce jsou srovnatelné s běžnými LED žárovkami. Od klasických žárovek se neliší ani hmotností. Co se týče závitu, Tapo L510E má ten nejčastěji používaný – E27. To je samozřejmě výhodou, protože díky tomu můžete žárovku bez problémů nainstalovat téměř do jakékoliv stolní lampy nebo stropního osvětlení.

Tapo L510E
Diskuze ke článku
V diskuzi zatím nejsou žádné příspěvky. Přidejte svůj názor jako první.
Přidat názor

Nejživější diskuze