Chytrá kost Wickedbone udělá radost vám i vašemu čtyřnohému mazlíčkovi

1
Chytrá kost Wickedbone udělá radost vám i vašemu čtyřnohému mazlíčkovi
  • Wickedbone má za cíl vytáhnout trn z paty všem zaneprázdněným páníčkům, kteří nemají dostatek času na svého čtyřnohého mazlíčka
  • Chytrou hračku ve tvaru psí kosti lze ovládat přes aplikaci, ale je možné také využít plně autonomního režimu
  • Psího společníka dokáže hračka zabavit až po dobu několika hodin

Hrajete si se svým čtyřnohým mazlíčkem v dostatečné míře? Pokud ne, může vám přijít vhod plně interaktivní chytrá hračka pro vašeho psího společníka. Tím to však nekončí, podle slov výrobce má čtyřnohému příteli poskytnout také emocionální podporu ve chvílích, kdy na vás čeká doma. Wickedbone tak představuje chytrou hračku ve tvaru oblíbené psí kosti, která umožňuje zabavit vašeho čtyřnohého miláčka i v čase, kdy pracujete nebo nejste doma.

K použití je potřeba stáhnout aplikaci, pomocí které spárujete vaše chytré zařízení s hračkou samotnou. Spárování i komunikace následně probíhá přes Bluetooth. Aplikace bohužel nenabízí kompletní lokalizaci do angličtiny (natož do jazyka českého), a tak se občas setkáte i s čínskými znaky.

Wickedbone

Hračka samotná se dokáže pohybovat až 9 různými způsoby, které mají zaručeně udržet psí pozornost. Pokud se zrovna nemůžete svému psovi věnovat ani do té míry, abyste sledovali, jak s Wickedbone dovádí, můžete zapnout takzvaný interaktivní režim, který je plně autonomní a psa zabaví, aniž byste hnuli prstem. Převezmete-li kontrolu nad Wickedbone do vlastních rukou, můžete kromě určování směru měnit také akceleraci nebo rychlost zatáčení. Nastavit lze také režim pro vnější i vnitřní prostředí, aby nedošlo ke zbytečným škodám ve vašem obydlí.

Wickedbone

Asi tušíte, že materiál kosti samotné není z hovězí kůže. Pro zajištění zdravotní nezávadnosti, která je pro vašeho mazlíčka důležitá stejně jako pro vás, je hračka vyrobena ze syntetického materiálu schváleného Úřadem pro kontrolu potravin a léčiv. A kdyby se vám hračka po dovádění venku zdála špinavá, můžete snadno sejmout kolečka a umýt je.

Wickedbone

Jistě vás zajímá, na jak dlouho Wickedbone vašeho čtyřnohého kamaráda zabaví. Tvůrci hračky uvádějí výdrž až 40 minut v aktivním jízdním režimu a dokonce přes čtyři hodiny v režimu interaktivním, kdy hračka vydává různé zvuky a pohybuje se v omezenější míře. Pokud byste snad vy nebo váš mazlíček na hračku zapomněli, vydrží ve stand-by režimu až tři měsíce.

Projekt se nachází v předvýrobní fázi. Tvůrce můžete podpořit na Kickstarteru.

Diskuze ke článku
Jiří
U nás by vydržela tak 15 minut, pak by bylo nenávratně po ní - rozložil by ji na prvočástice...

Načíst všechny komentáře

Přidat názor

Nejživější diskuze