Bang & Olufsen představuje nový, hlasem ovládaný reproduktor BeoPlay A9

Bang & Olufsen představuje nový, hlasem ovládaný reproduktor BeoPlay A9
  • Jedná se o největší reproduktor s hlasovým ovládáním
  • Podporuje Chromecast nebo Apple AirPlay 2
  • Bude nabízen ve dvou edicích

První generace BeoPlay A9 vznikla v roce 2012 coby bezdrátový reproduktor, který dokáže splynout se svým okolím, nicméně v případě potřeby být také výraznou dominantou interiéru. Ať už je umístěn na stojanu ze tří dřevěných nohou, nebo zavěšený na stěně, naplní každý prostor výrazným a bohatým zvukem. Hlasitost zvuku lze kontrolovat jednoduše posouváním ruky po povrchu reproduktoru. Dotykem se dá spustit nebo pozastavit přehrávání či přejít na další skladbu.

Beoplay A9

Nový BeoPlay A9, největší reproduktor s hlasovým ovládáním, přichází s řadou vylepšení a inovací:

  • Přidáním Google Asistenta se BeoPlay A9 stává jedním z nejvýkonnějších reproduktorů, které lze ovládat hlasem.
  • Funkce Active Room Compensation optimalizuje zvukový výkon na základě rozložení místnosti a nabízí tak posluchači ten nejlepší hudební zážitek v každém prostoru.
  • Dva přidané širokopásmové měniče na zadní straně (BeoPlay A9 má nyní celkem sedm měničů) umožňují reproduktoru nabídnout ještě bohatší širokospektrální hudební podání.
  • Vylepšená streamovací jednotka přináší rychlejší konektivitu funkcí jako Chromecast nebo Apple AirPlay 2.
  • Jak už je u Bang & Olufsen tradicí, klade se i při novém BeoPlay A9 důraz na detail, jako kupříkladu látkou pokrytý napájecí kabel.
Beoplay A9

BeoPlay A9 bude dostupný v bílé či černé barvě a ve speciální edici v bronzové či mosazní barvě. Každý zájemce si ale může vytvořit vzhled podle vlastního vkusu s množstvím vyměnitelných látkových povrchů od dánské textilní značky Kvadrat a různých barev dřevěných nohou.

Beoplay A9

Doporučená maloobchodní cena pro český trh je 65 400 Kč pro bílou a černou verzi a 72 000 Kč pro speciální edice v bronzové a mosazní barvě.

Související články
Diskuze ke článku
V diskuzi zatím nejsou žádné příspěvky. Přidejte svůj názor jako první.
Přidat názor

Nejživější diskuze