Když chcete něco víc. Bang & Olufsen představuje Contrast Collection

Když chcete něco víc. Bang & Olufsen představuje Contrast Collection
 • Bang & Olufsen nepatří zrovna ke konfekčnímu zboží, ale i tak chce vytvářet ještě luxusnější produkty
 • Contrast Collection je hlavně o vzhledu a použitých materiálech
 • Sluchátka a reproduktory jsou tak nejenom zajímavější, ale i dražší

Společnost Bang & Olufsen představila Contrast Collection – limitovanou kolekci čítající osm produktů vyrobených ve spolupráci s dánským designovým studiem Norm Architects. Nová kolekce nabídne fanouškům potěšení z rozmanitosti kombinací materiálů a jedinečných povrchových úprav. Kontrastní produkty vyjadřují rozdíly mezi minimalismem a okázalostí, drsností a jemností, světlým a tmavým, tichem a hlasitostí. Kolekce také oslavuje kreativitu a řemeslnou zručnost obou společností, což se projevilo v použitých exkluzivních materiálech.

Barevná paleta této kolekce byla determinována zkoumáním nových způsobů práce s hliníkem, tedy materiálem, který se stal nedílnou a všudypřítomnou součástí designu Bang & Olufsen. Společnosti Bang & Olufsen a Norm Architects chtěly proměnit lesklou formu hliníku v texturovaný design pomocí jemného a teplého spektra barev. Všechny světle šedé a černé barevné tóny byly použity na bázi antracitového vzoru, který nabízí dokonalé zemité až černošedé barevné podání díky eloxování a závěrečné úpravě přímo ve společnosti Bang & Olufsen.

Kartáčovaného hliníkového povrchu bylo dosaženo po bezpočtu experimentů s různými druhy úprav. Z jedinečné designové rovnováhy a skvělého pocitu při doteku se mohou fanoušci těšit díky ručnímu kartáčování, o které se postarali experti na hliník Bang & Olufsen. Těm se tak podařilo dosáhnout kontrastního vzhledu, který upoutá pozornost.

Contrast

Contrast Collection nabídne osm produktů společnosti Bang & Olufsen, mezi které patří populární reproduktory a bezdrátová sluchátka:

 • Beoplay A1 (6 500 Kč) – Ultrapřenosný Bluetooth reproduktor s prémiovým kartáčovaným hliníkovým krytem, Bluetooth a s texturovanou základnou. Contrast Collection barvy: Natural Brushed.
 • Beoplay H9 (13 000 Kč) – Prémiová bezdrátová sluchátka s aktivním potlačením okolního hluku + minimalistickým a přesto odolným texturovaným designem. Contrast Collection brvy: Grey Mist a Anthracite.
 • Beoplay A9 (71 500 Kč) – Ikonický bezdrátový reproduktor s kovovým rámem a světlou tkaninou na přední části, který skvěle padne do každé domácnosti. Contrast Collection barvy: Anthracite.
 • Beosound Stage (42 900 Kč) – Soundbar, který doplní o skvělý zvuk každou televizi. Odolnou textilií s lineárními prvky zdůrazňuje svou horizontální polohu. Contrast Collection barvy: Anthracite.
 • Beosound Shape (Grey Define & Dark Grey Define: 6 500 Kč / (2 kusy), Wooden Tile: 15 600 Kč (2 kusy) – Modulární reproduktor s horizontálním umístěním ve dvou barevných provedeních, které doplňují tmavý dubový panel. Contrast Collection barvy: Grey Define, Dark Grey Define, Wooden tile (Dark Oak).
 • Beosound Edge (93 600 Kč) – Kompaktní a výkonný bezdrátový reproduktor nabídne elegantní matný hliník a tkaninu z vlny smíchanou s viskózou pro lepší odolnost. Contrast Collection barvy: Anthracite.
 • Beosound 1 (42 900 Kč) – Přenosný chytrý reproduktor, jenž je jedinečně ošetřen pískováním pro jedinečný pocit při každém doteku. Contrast Collection barvy: Anthracite.
 • Beosound 2 (57 200 Kč) – Výkonný reproduktorový v těle z eloxovaného hliníku se silně kontrastními linkami. Contrast Collection barvy: Natural Brushed.
Diskuze ke článku
V diskuzi zatím nejsou žádné příspěvky. Přidejte svůj názor jako první.
Přidat názor

Nejživější diskuze