Bankovní aplikace MONETA Money Bank je nyní dostupná na všech Apple zařízeních

Bankovní aplikace MONETA Money Bank je nyní dostupná na všech Apple zařízeních
  • Nově lze používat aplikaci Smart Banka na MacBoocích, iPhonech, iPadech, hodinkách Apple Watch, ale i Apple TV
  • Podpora aplikace Smart Banka se rozšíří i na další zařízení na bázi systému Android, ať už je to Chromebook nebo hodinky s OS Android Wear

MONETA Money Bank, která jako první banka v České republice získala certifikát pro Apple Pay, se může pochlubit dalším zajímavým prvenstvím. Její aplikace Smart Banka je totiž nyní kompatibilní s ekosystémem zařízení s logem nakousnutého jablka.

Kromě aplikace pro iPhone (iOS), iPad (iPadOS) nebo Apple Watch (watchOS), zavedla MONETA Money Bank jako jedna z prvních bank na světě již v roce 2018 Bank Apple Business Chat umožňující klientům komunikovat s bankou přímo pomocí aplikace Zprávy (iMessage) a nyní vylepšuje aplikaci Smart Banka.

Nyní jsme plnohodnotné zobrazení aplikace Smart Banka rozšířili na operační systém macOS Catalina jako první banka na světě. Aplikace Smart Banka je funkční kromě Apple počítačů, telefonů, iPadů a hodinek také na Apple TV (tvOS), kde umožňuje zobrazit nabídku investic,“ říká Jakub Komenda, který vede vývoj Smart Banky.

Zaměřili jsme se na Apple ekosystém proto, že Apple uživatelé, ač jich je méně, jsou aktivnější a mají více takových zařízení,“ vysvětluje Jakub Komenda, a dodává: „Díky Smart Bance optimalizované pro MacBook je potvrzení platby kartou na internetu ještě pohodlnější a proběhne přímo na MacBooku, kam přijde push notifikace k potvrzení PINem nebo otiskem prstu.“ A doplňuje, že do Smart Banky jako první bankovní aplikace v ČR byl implementován virtuální hlasový asistent Siri, např. pro dotaz na zůstatky na účtech nebo QR kód, a indexace ve vyhledávání spotlight.

Ani ti, co „jablkům“ neholdují, však nepřijdou v tomto roce zkrátka. Podporu aplikace Smart Banka MONETA Money Bank plánuje rozšířit i na další zařízení na bázi systému Android, ať už je to Chromebook nebo hodinky s OS Android Wear.

Mobilní aplikace Smart Banka od MONETA Money Bank je nejoceňovanější bankovní aplikací v České republice, využívá ji 70 % všech klientů, kteří jsou primárními klienty banky a mají chytrý telefon. Je jednou z klientsky nejlépe hodnocenou aplikací v App Store a Google Play. Aplikace Smart Banka je ke stažení zdarma na App Store i pro MacBook nebo Apple TV.

Diskuze ke článku
V diskuzi zatím nejsou žádné příspěvky. Přidejte svůj názor jako první.
Přidat názor

Nejživější diskuze