Dokument Zachraňte náš tým s Davidem Beckhamem uvede Disney+ v listopadu

Dokument Zachraňte náš tým s Davidem Beckhamem uvede Disney+ v listopadu
Fotografie: unsplash.com
  • Dokument bude mít na Disney+ celosvětovou premiéru 9. listopadu
  • Diváci uvidí slavného fotbalistu ve fotbalovém klubu, ve kterém hrál jako malý kluk
  • Tentokrát se ale ujme role trenéra mladých fotbalistů
Disney+ si můžete aktivovat na tomto odkaze. Vydavatelství 24net s.r.o. může získat provizi z vašeho nákupu či objednávky.

Původní britský seriál Disney+ Zachraňte náš tým s Davidem Beckhamem (Save our Squad with David Beckham) bude mít celosvětovou premiéru na Disney+ ve středu 9. listopadu 2022.

Dojemný dokument Zachraňte náš tým s Davidem Beckhamem zachycuje Davida Beckhama, jak se vrací ke svým východo-londýnským kořenům, aby trénoval mladý tým Westward Boys, který se nachází na samém spodku své ligy a hrozí mu vyřazení. Není to však ledajaká liga. Je to stejná liga, ve které jako kluk hrával David. Ve spolupráci s hlavními trenéry se pokusí zvrátit osud týmu. Koproducenty seriálu je společnost Twenty Twenty, která získala ocenění BAFTA a RTS Award a mezinárodní produkční studio Studio 99, které spoluzaložil David Beckham.

Zachraňte náš tým/David Beckham

V upoutávce se David Beckham vrací ke svým kořenům ve východním Londýně s cílem zajistit týmu Westward Boys vítězství. V ukázce je vidět, jak učí mladé fotbalisty, dává jim rady, jak zvládnout perfektní volný kop a povzbuzuje je. Učí tým „blafovat jako Beckham“.

Disney+ si můžete aktivovat na tomto odkaze. Vydavatelství 24net s.r.o. může získat provizi z vašeho nákupu či objednávky.
Související články
Diskuze ke článku
V diskuzi zatím nejsou žádné příspěvky. Přidejte svůj názor jako první.
Přidat názor

Nejživější diskuze