Vodafone má velkou novinku pro uživatele jeho televize – aplikaci pro Smart TV

Vodafone má velkou novinku pro uživatele jeho televize – aplikaci pro Smart TV
Fotografie: Vodafone
  • Aplikace je dostupná pro televize s Android TV mladší než pět let a vybavené minimálně verzí 5.0
  • Vodafone se nechal slyšet, že pracuje i na aplikacích pro TV od Samsungu a LG

K prvním narozeninám dostala loni Vodafone TV prémiový set-top box, který lze ovládat i hlasem. Nyní se rozrůstají možnosti, jak sledovat pořady na více obrazovkách a jak si vytvořit televizní koutek kdekoli a kdykoli.

Aplikace Vodafone TV pro Android TV

Naší snahou je i nadále přinášet nové možnosti pohodlného sledování Vodafone TV. Tu si mohou nově zákazníci pustit i na televizorech se systémem Android, které jsou mladší než pět let a vybaveny minimálně systémem Android 5.0. Současně pracujeme i na dalších televizních platformách, například pro televize Samsung nebo LG,“ říká Milan Raška, ředitel oddělení rozvoje televizní a internetové služby společnosti Vodafone.

Dosud mohli diváci vedle set-top boxu sledovat Vodafone TV také skrze tablet nebo chytrý telefon (operační systémy Android i iOS), a to platí i nadále. Stejně tak mohou sledovat televizi od Vodafonu na počítači přes webové prohlížeče Google Chrome, Firefox nebo Edge. Podporované jsou operační systémy Windows 8.1 a novější.

Nové kanály od dubna

Pro svých současných více než 300 tisíc zákazníků si Vodafone TV připravila také některé programové změny. „Od 1. dubna na programu Vodafone 100 přinášíme všem prémiový dokumentární kanál National Geographic Wild. Tímto kanálem slavíme dubnový Den Země a celý měsíc si tak můžou diváci užívat setkání s přírodou a divočinou,“ doplňuje Milan Raška.

Programová nabídka se rozšířila i o dětský kanál Nick v ukrajinštině, vysílá pohádky jako Tlapková patrola, Tučňáci z Madagaskaru nebo Želvy Ninja. Dostupný je na pozici 135 všem zákazníkům s tarify Klasik, Komfort a Komplet. Doplnil tak už dříve spuštěný ukrajinský program 1+1 International.

Diskuze ke článku
V diskuzi zatím nejsou žádné příspěvky. Přidejte svůj názor jako první.
Přidat názor

Nejživější diskuze