Air Bank dnes spustila Google Pay, Garmin Pay a Fitbit Pay

4
Air Bank dnes spustila Google Pay, Garmin Pay a Fitbit Pay
  • Mobilem platí už 22 % klientů Air Bank
  • K placení využívají Apple Pay nebo aplikaci My Air pro Android
  • Od dnešního dne mají klienti banky možnost platit také prostřednictvím Google Pay a chytrými hodinkami Garmin a Fitbit

Platby mobilem přes My Air banka ponechá nadále aktivní pro stávající uživatele služby. Noví zájemci o placení chytrým telefonem se systémem Android si ale mohou zapnout už jen Google Pay nebo využít platby chytrými hodinkami.

Google Pay má do budoucna velký potenciál hlavně v oblasti online nákupů, a proto se budeme soustředit na rozvíjení tohoto způsobu placení. Očekáváme, že i stávající uživatelé placení mobilem přes My Air na Google Pay postupně přejdou,“ říká Filip Zavřel, vedoucí Oddělení každodenních služeb Air Bank.

Air Bank nyní pro placení mobilem nabízí Apple Pay, Google Pay, Garmin Pay a Fitbit Pay. Placení mobilem přes aplikaci My Air mohou dál využívat už jen stávající uživatelé. Apple Pay v Air Bank využívá 85 tisíc klientů, placení mobilem přes My Air má zapnuté 88 tisíc klientů. Celkem klienti Air Bank mobilem zaplatili už 13 milionů nákupů za 5 miliard korun.

Diskuze ke článku
Petr
Mně to přes tu jejich aplikaci vyhovuje, protože nemusím sdělovat Googlu co a kde kupuji. Na GPay přejít nechci.

Načíst všechny komentáře

Přidat názor

Nejživější diskuze