Apple představil HomePod mini, hlavní změnou je velikost

Apple představil HomePod mini, hlavní změnou je velikost
Fotografie: Apple
  • I menší verze bude nabízena v bílé a černé tkanině
  • O pohon se stará čip S5 přímo od Applu
  • Prodej bude zahájen již letos v listopadu

Apple dnešní keynote otevřel představením nového chytrého reproduktoru HomePod mini, který přichází dva roky po původním HomePodu. Novinka se samozřejmě zaměřuje na rozměry, které jsou mnohem kompaktnější. Přesto se uživatelé mohou těšit na osvědčenou kvalitu pramenící z nasazení čipu S5 a 360° zvuku. Apple si dal za cíl, že HomePod mini musí poskytovat dostatečně kvalitní hudební zážitek.

Apple HomePod mini

HomePod mini bude podporovat funkci interkomu, která umožňuje mezi HomePody zasílat zprávy, které například nadiktujete. HomePod je samozřejmě schopen pracovat s Apple Music a Apple Podcasty, později má přibýt podpora pro Amazon Music, Pandoru či iHeart Music. Spolupráce se Spotify bohužel nadále nebude možná, což bude pro mnoho uživatelů zásadním nedostatkem. I menší HomePod pracuje s hlasovou asistentkou Siri a na horní straně má malý displej.

Apple HomePod mini

Apple oznámil, že HomePod mini bude možné předobjednat od 6. listopadu za 99 dolarů, což je v přepočtu něco málo přes 2,5 tisíce korun s daní. Samotný prodej bude zahájen o týden později, tedy 16. listopadu.

Apple HomePod mini
Související články
Diskuze ke článku
V diskuzi zatím nejsou žádné příspěvky. Přidejte svůj názor jako první.
Přidat názor

Nejživější diskuze