Dyson V15 Detect: testujeme nejvýkonnější tyčový vysavač současnosti

Dyson V15 Detect: testujeme nejvýkonnější tyčový vysavač současnosti
Fotografie: Ioannis Papadopoulos, fZone.cz
  • Disponuje laserovou detekcí prachu a nečistot
  • Nová hlavice zamezí namotávání vlasů
  • LCD displej zobrazuje velikost a počet částic v reálném čase

Širokou nabídku produktů společnosti Dyson nově rozšířil tyčový vysavač Dyson V15 Detect s inovativní laserovou technologií detekce nečistot, akustickým snímáním prachu a novým nástavcem, který zajistí, že se na hlavici nebudou namotávat vlasy. Vysavač několik dnů testujeme a již brzy vám přineseme recenzi. Ještě předtím se ake můžete podívat na hlavní přednosti nejnovějšího modelu tyčového vysavače značky Dyson.

Hlavní přednosti vysavače Dyson V15 Detect

  • Laserová detekce prachu odhaluje okem neviditelné prachové částice pomocí nakloněného zeleného paprsku laseru, který je integrovaný do hlavy Fluffy.
  • Akustické snímání prachu přináší uživateli jistotu, že provedl opravdu důkladný úklid domácnosti.
  • LCD displej zobrazuje velikost a počet částic, což poskytuje důkaz o hloubkovém čištění v reálném čase.
  • K počítání a měření mikroskopických prachových částic dochází pomocí piezoelektrického senzoru, který automaticky zvyšuje sací výkon na různých typech podlah a dle množství prachu.
  • Nový systém rychle vyčistí vlasy z hlavice. Kuželovitá tyč kartáče proti zamotávání vlasů spirálovitě odvíjí nachytané nečistoty přímo do sběrného koše.
Dyson V15 Detect

Zajímavostí je rovněž nasazení sedmičlánkového akumulátoru nejnovější generace, který podle výrobce zvládne vydržet v konstantním výkonu po dobu až jedné hodiny. Jedná se přitom o nejvýkonnější tyčový vysavač s udávaným výkonem až 230 AW. Je výdrž nového vysavače od Dysonu opravdu takto dlouhá? A jak se vůbec používá? To již brzy popíšeme v recenzi.

Související články
Diskuze ke článku
V diskuzi zatím nejsou žádné příspěvky. Přidejte svůj názor jako první.
Přidat názor

Nejživější diskuze