Služba Google Stadia je dostupná pro nejnovější Smart TV od LG, i v ČR

Služba Google Stadia je dostupná pro nejnovější Smart TV od LG, i v ČR
Fotografie: LG
  • Stadia je dostupná pro TV se systémy webOS 5.0 a webOS 6.0 ve 22 zemích
  • Znamená to televize z let 2020 a 2021

Služba Stadia, která je nyní ke stažení v LG Content Store ve všech 22 zemích, kde je Stadia v současné době k dispozici (včetně České republiky), obsahuje více než 200 populárních her, jako jsou Cyberpunk 2077, Resident Evil Village, Assassin's Creed: Valhalla, Hitman 3 a Baldur’s Gate 3, stejně jako přístup k rostoucímu seznamu bezplatných her a demoverzí, které lze hrát pouze s kompatibilním ovladačem, bez nutnosti stahování. Předplatné Stadia Pro pak nabízí rozšiřující se knihovnu více než 30 her, které je možné hrát, přičemž každý měsíc přibývají nové tituly a exkluzivní slevy na hry a doplňkový obsah. A díky tomu, že Stadia podporuje grafiku až do rozlišení 4K HDR a hraní v 60 FPS, a pohlcujícímu prostorovému zvuku ve formátu 5.1, jsou chytré televizory LG ideální volbou pro ty, kteří hledají pokročilý herní zážitek, aniž by si museli pořizovat samostatnou herní konzoli nebo drahý herní počítač.


Z řady chytrých televizorů LG nabízejí bezkonkurenční herní zážitek s technologií Stadia televizory OLED. Jsou ideální pro střílečky z pohledu první osoby, real-time strategie nebo závodní hry a zajišťují dokonalou kvalitu obrazu s podporou HDR, hlubokou černou a přesnými barvami díky samosvítícím pixelům LG OLED. Rychlá doba odezvy na úrovni 1 ms a extrémně nízké zpoždění na vstupu bez ztráty kvality obrazu televizorů LG OLED navíc poskytuje hráčům důležitou výhodu.

Majitelé starších modelů LG televizorů, než jsou ty z let 2020 a 2021, mohou službu využít pomocí Google Chromecast Ultra nebo Google Chromecast Google TV.

Související články
Diskuze ke článku
V diskuzi zatím nejsou žádné příspěvky. Přidejte svůj názor jako první.
Přidat názor

Nejživější diskuze