Sony se soustředí na herní příslušenství. Představilo novou značku INZONE

Sony se soustředí na herní příslušenství. Představilo novou značku INZONE
Fotografie: Sony
  • Nová značka INZONE cílí na náročné hráče
  • V portfoliu najdeme herní monitory i náhlavní soupravy

Sony dnes oficiálně představilo novou značku herního vybavení pro hráče počítačových her INZONE. V portfoliu najdeme monitory s vysokým rozlišením a vysokým dynamickým rozsahem i náhlavní soupravy s technologií 360 Spatial Sound for Gaming. Tato nová značka využívá zkušeností společnosti Sony jako průkopníka audiovizuálních technologií a přináší pokročilé funkce pro hráče.

Sony INZONE

Díky rozšíření soutěží v e-sportu a rozvoji herní zábavy se trh rozrůstá a zájem o hraní her roste. Špičkové audio a vizuální technologie produktů společnosti Sony mají dlouhou historii, a proto věříme, že tato nová řada nabídne ještě více možností těm, kteří chtějí vylepšit své stávající herní systémy. Jsme odhodláni přispívat k rozvoji herní kultury tím, že hráčům PC a PlayStation nabídneme další možnosti, jak si mohou hraním her obohatit život,“ uvedl Yukihiro Kitajima, vedoucí oddělení Game Business and Marketing Office společnosti Sony Corporation.

Přehled herních monitorů

Herní monitor INZONE M9 s HDR nabízí rozlišení 4K a vysoký kontrast s funkcí Full Array Local Dimming pro hráče, kteří hledají lepší zážitek při hraní her s detaily v hluboké černé a vysokým jasem. Hráči se mohou těšit také na 144Hz obnovovací frekvenci, IPS a 1ms GtG (Gray to Gray) dobu odezvy, která jim zajistí rychlejší reakce. Full HD herní monitor INZONE M3 rovněž poskytuje vysokou obnovovací frekvenci 240 Hz i technologii 1 ms GtG (Gray to Gray) a proměnlivou obnovovací frekvencí.

Navržen tak, aby vyhovoval jedinečným herním stylům

Stojan s malou hloubkou poskytuje pohodlí při hraní a zároveň optimalizuje prostor na stole pro periferní zařízení. Díky tomu, že monitor zabere málo místa, mohou hráči snadno umístit šikmou klávesnici a velkou herní podložku pod myš blízko displeje nebo pod něj. Mezi další funkce patří nastavitelná výška a náklon, výběr barev zadního osvětlení a úhledné vedení kabelů pro čistou pracovní plochu.

Nástroje pro hraní her

Díky funkci automatického přepínače KVM (Auto USB Hub Switch) mohou uživatelé ovládat až dva počítače pomocí jediné klávesnice, myši a náhlavní soupravy připojené k monitoru. Díky režimu FPS Game Picture Mode jsou jas a kontrast optimalizovány, aby mohli hráči jasně vidět soupeře. Funkce Black Equalizer navíc umožňuje odhalit detaily i v tmavých partiích.

Sony INZONE monitor

Přehled herních náhlavních souprav

Nová řada bude nabízet dvě nové bezdrátové náhlavní soupravy, INZONE H9 s výdrží baterie 32 hodin, INZONE H7 s výdrží baterie 40 hodin, a také kabelovou náhlavní soupravu INZONE H3. Všechny tři modely jsou vybaveny flexibilním výklopným mikrofonem s mikrofonním ramínkem a funkcí ztlumení zvuku, což uživatelům umožňuje bezproblémovou komunikaci se členy týmu během hry.

Zasáhněte jako první díky přesné detekci cíle

Funkce 360 Spatial Sound for Gaming od společnosti Sony, která se aktivuje pomocí softwaru INZONE Hub pro PC, reprodukuje prostorový zvuk z vícekanálových zvukových signálů tak, jak to zamýšleli tvůrci her. Tato přesná reprodukce zvuku zlepšuje vnímání prostoru a umožňuje hráči přesně slyšet kroky a pohyby. Aplikace pro chytré telefony „360 Spatial Sound Personalizer“ zajistí uživatelům také prostorový zvuk optimalizovaný podle tvaru uší.

Pokročilá technologie optimalizuje akustiku

Membrány sluchátek INZONE H9 a INZONE H7 byly vyvinuty na základě zkušeností společnosti Sony v oblasti technologie sluchátek a mají jedinečný tvar, který sluchátkům umožňuje reprodukovat extrémně vysoké frekvence s vysokou přesností, stejně jako autentické nízké frekvence pro co nejlepší herní zážitek.

Hodiny hraní v pohodlí

Široké, měkké polstrování hlavového mostu rovnoměrně rozkládá váhu sluchátek na hlavě hráče a zajišťuje dlouhodobé pohodlí při nošení. Náušníky jsou tvarovány tak, aby optimálně přiléhaly k bočním partiím hlavy a minimalizovaly tlak na uši hráče.

Režim odstranění okolního hluku a Ambient Sound Mode

Sluchátka INZONE H9 mají několik mikrofonů pro potlačení hluku, které eliminují jakýkoliv hluk rušící výkon, od hlučných ventilátorů počítače až po hlasité stavební práce venku. Pro ještě lepší zážitek z hraní použila společnost Sony stejnou technologii Dual Noise Sensor Technology, kterou využívá u špičkových sluchátek řady 1000X. Díky režimu Ambient Sound Mode vám při hraní her nikdy neuniknou důležité okolní zvuky, jako je telefonní hovor, zvonění zvonku nebo když na vás partner mluví.

Ideální pro PlayStation 5

Monitor INZONE M9 využívají funkci Auto HDR Tone Mapping, která spolupracuje s konzolemi PlayStation 5, automaticky rozpozná monitor při počátečním nastavení a optimalizuje nastavení HDR. Monitor se navíc automaticky přepne do režimu Cinema Mode při sledování filmů na systému PlayStation 5 a do režimu Game Mode při hraní her.

Modely INZONE H9 a INZONE H7 umožňují zobrazení nastavení na obrazovce, takže mohou hráči snadno upravit nastavení na náhlavní soupravě, které se promítne na obrazovce v ovládacím centru PlayStation 5. Obě sluchátka jsou také vybavena funkcí vyvážení herního prostředí a chatu, která hráčům umožňuje měnit vyvážení hlasitosti mezi herním zvukem a chatem přímo na sluchátkách. Jsou také vybavena řadou funkcí včetně možnosti spolupráce s technologií Tempest 3D AudioTech.

Software INZONE Hub pro PC: přizpůsobte si hraní

Software INZONE Hub od společnosti Sony byl vytvořen pro ovládání monitorů a náhlavních souprav INZONE a umožňuje uživatelům přizpůsobit si zážitky pomocí široké škály funkcí, včetně různých nastavení zvuku a obrazu.

Herní monitory INZONE

  • INZONE M9: 27 709 Kč (v prodeji od léta 2022)
  • INZONE M3: dostupnost a cena budou zveřejněny v průběhu 2022

Herní náhlavní soupravy INZONE

  • INZONE H9: 7 499Kč
  • INZONE H7: 5 749Kč
  • INZONE H3: 2 499Kč

Nová herní sluchátka INZONE budou k dispozici v červenci u řady autorizovaných prodejců společnosti Sony.

Diskuze ke článku
V diskuzi zatím nejsou žádné příspěvky. Přidejte svůj názor jako první.
Přidat názor

Nejživější diskuze