Telly uvolnila aplikaci pro letošní chytré televizory Samsung, je v ní ale chyba

Telly uvolnila aplikaci pro letošní chytré televizory Samsung, je v ní ale chyba
Fotografie: telly.cz
  • Aktuálně Telly s aplikací pokrývá celou řadu chytrých televizí Samsung s operačním systémem Tizen vyrobených od roku 2016 do současnosti
  • V aplikaci je však jedna chyba – pokud je u programové stanice více audiostop, systém u některých modelů vybere náhodně jednu a tu pak nelze změnit
  • V přípravě je aplikace pro televizory LG

Nová aplikace, o které Telly informuje v tiskové zprávě, má jednotný grafický design a stejné funkce i ovládání jako ostatní aplikace a zařízení Telly. Zákazníci si vystačí s jediným ovladačem a několika málo tlačítky – směrovými šipkami, tlačítky OK, Back, případně barevnými tlačítky.

Aplikaci pro novou řadu televizorů Samsung s rokem výroby 2020 dává operátor k dispozici zákazníkům s jednou chybou, na jejímž odstranění pracuje. Pokud je u programové stanice více audiostop, systém u některých modelů vybere náhodně jednu a tu pak nelze změnit. Naprostá většina kanálů tento problém nemá, týká se jen některých filmových a dokumentárních stanic a většiny zákazníků se nejspíše nedotkne.

Zájem zákazníků o aplikaci Telly pro televizory Samsung vyrobené v letošním roce je velký. Proto jsme se rozhodli dát jim aplikaci k dispozici dřív a s vědomím, že náš dodavatel se specialisty Samsungu ještě řeší zákaznickou volbu zvukové stopy u některých stanic,“ říká Iveta Šlapalová, ředitelka zákaznických služeb.

Aktuálně lze internetovou televizi Telly sledovat na mnoha zařízeních a v mnoha aplikacích. Jednou z možností jsou chytré televizory Samsung Smart TV, déle televizory se systémem Android a všechny televizory s využitím set-top boxu Arris nebo zařízení Apple TV. Dalšími možnostmi jsou počítače a internetové prohlížeče. Telly si pustíte v některém z běžných prohlížečů Firefox, Opera, Edge či Chrome. V přípravě je aplikace pro chytré televizory LG. Telly lze sledovat také přes mobilní zařízení (telefony, tablety) s iOS nebo Android a zařízení s Windows 10. Zákazníci mají k dispozici až 132 programů, z toho 79 v HD a mohou Telly sledovat až na 4 zařízeních.

Diskuze ke článku
V diskuzi zatím nejsou žádné příspěvky. Přidejte svůj názor jako první.
Přidat názor

Nejživější diskuze