Aplikace YouTube si našla cestu i na Nintendo Switch. Nezapomnělo se ani na 360° videa

Aplikace YouTube si našla cestu i na Nintendo Switch. Nezapomnělo se ani na 360° videa
  • YouTube je dostupný ke stažení v Nintendo eShopu zdarma
  • Druhou neherní aplikaci na Nintendo Switch představuje Hulu
  • Pravý ovladač JoyCon poslouží k navigaci v 360° videích

Populární streamovací platforma YouTube se včerejším dnem dostala i na konzoli Nintendo Switch. Té se mezi hráči daří a s prodeji přesahujícími 22 milionů kusů se pomalu, ale jistě rozšiřuje i neherní obsah. Aplikaci si uživatelé mohou bezplatně stáhnout z Nintendo eShopu a stává se tak druhou video-streamovací službou dostupnou na této konzoli. Prvenství získává Hulu, který se do Nintendo eShopu dostal již minulý listopad.

Aplikace nabízí vše, co byste od YouTube očekávali. Dostalo se i na podporu 360stupňových videí. Levý ovladač JoyCon společně s dotykovým displejem slouží k navigaci uvnitř aplikace. Pravý JoyCon použijete výhradně pro „otáčení se“ ve 360stupňových videích.

Nintendo Switch YouTube

Spousta uživatelů však stále čeká na podporu Netflixu. S výjimkou herního portfolia bohužel Nintendo Switch nenabízí mnoho dodatečných aplikací, jako je tomu například u konkurenční konzole PlayStation 4 nebo Xbox One. S příchodem aplikace od YouTube bychom se mohli brzy dočkat i dalších služeb jako Spotify nebo HBO Go.

Diskuze ke článku
V diskuzi zatím nejsou žádné příspěvky. Přidejte svůj názor jako první.
Přidat názor

Nechcete být anonymní? Přihlašte se

Nejživější diskuze