Globus startuje vlastní rozvoz zboží, prozatím v Praze

Globus startuje vlastní rozvoz zboží, prozatím v Praze
Fotografie: Globus
  • Globus spouští svůj vlastní rozvoz zboží
  • Na výběr je z 30 tisíc položek zboží, včetně potravin z vlastní výroby

Globus rozšiřuje svůj na míru vyvinutý systém Globus ONLINE, který umožňuje další rozvoj online nákupů. Doposud bylo možné využít objednávky online s následným vyzvednutím nákupů v Ostravě a Praze na Zličíně skrze web iGlobus.cz. Nyní se systém přesunul na platformu Globusonline.cz, která nabízí osobní vyzvednutí také v Čakovicích a zároveň rozšiřuje zákaznické služby o rozvoz nákupů až k domovním dveřím.

Ostrý provoz svého rozvozu Globus odstartuje 27. ledna 2026 v Praze. Zákazníci si mohou vybírat ze 30 tisíc položek. Zákazníci najdou v e-shopu také většinu akčního zboží z letáků pro hypermarkety. Cena rozvozu se bude odvíjet od výše nákupního košíku. Minimální hodnota objednávky je 1 000 Kč plus 99 Kč za dopravu, přičemž nad 1 800 Kč bude rozvoz pro zákazníka zdarma.

Globus

Rozvoz zboží zákazníkům zajišťuje technologicko-logistická společnost DODO, která se dlouhodobě specializuje na městkou logistiku a doručování potravin v předem zvolených časových oknech. V první fázi si zákazníci budou moci vybrat doručení do druhého dne s objednáním do půlnoci dne předešlého. Ve druhé fázi, přibližně v období jara, přibude možnost doručení již v den objednání. S rozvojem služby bude Globus postupně zkracovat doručovací sloty tak, aby zákazník měl nad doručením maximální kontrolu.

Vybraný sortiment hypermarketů Globus je také dostupný i skrze platformy foodora a Wolt.

Diskuze ke článku
V diskuzi zatím nejsou žádné příspěvky. Přidejte svůj názor jako první.
Přidat názor

Nejživější diskuze