Konec hledání klíčů potmě! Kabelka FABRIKK rozzáří nejen vás, ale i její obsah

Konec hledání klíčů potmě! Kabelka FABRIKK rozzáří nejen vás, ale i její obsah
  • Kabelka nabídne čtyři různé barevné varianty LED osvícení
  • O energii se stará trojice tužkových AAA baterií
  • K výrobě kabelek je použita eko-kůže a korek

Pokud se řadíte mezi něžné pohlaví, jistě se vám vybaví situace, kdy jste musela v kabelce potmě hledat klíčky nebo jiný drobný předmět a ne a ne ho najít. Některé dámy to elegantně vyřeší pomocí přisvětlovací diody na telefonu a některé si jednoduše kupují kabelky, které nejsou příliš veliké a mají jednotlivá oddělení natolik dobře vyřešena, že v nich najdou cokoliv i poslepu. Takových kabelek ovšem mnoho není a někdy se bez větší kabelky zkrátka neobejdete.

A v tu chvíli do hry vstupuje výrobce s názvem FABRIKK. Kate Pearson, zakladatelka společnosti a návrhářka v jedné osobě, vytvořila kabelku, jež z vnitřní strany disponuje malým LED osvětlením, které doslova rozzáří vnitřní prostor kabelky z optických vláken ve chvílích, kdy je to nejvíc potřeba. Světlo se navíc automaticky rozsvítí v okamžik, kdy se kabelka otevře, a jakmile se zavře, světlo zase zhasne, aby se šetřila baterie. O energii se stará trojice tužkových AAA baterií, takže se dámy nemusí obávat, že by v kabelce musely nosit celou powerbanku. Navíc jsou tyto baterie snadno dostupné ve většině obchodů u pokladen.

Pokud by vás omrzela určitá barva, můžete ji snadno vyměnit za jinou. K dispozici jsou hned čtyři barevné varianty: zelená, růžová, červená a bílá. K výrobě kabelek je využita eko-kůže a také korek. Všechny kabelky jsou tudíž maximálně ekologické, odolají dešti a jsou příjemné na dotek. Navíc kvůli jejich výrobě netrpěla žádná zvířata a mají líbivý design.

Kabelku lze objednat již nyní z oficiálního e-shopu za aktuální cenu 288,75 liber, tedy přibližně 8,5 tisíce korun.

Diskuze ke článku
V diskuzi zatím nejsou žádné příspěvky. Přidejte svůj názor jako první.
Přidat názor

Nejživější diskuze