Ultratenký LED projektor ViewSonic M2 přichází do prodejen

Ultratenký LED projektor ViewSonic M2 přichází do prodejen
Fotografie: viewsonic.com
  • Projektor umožňuje připojení přes Wi-Fi i Bluetooth
  • O zvuk se starají integrované reproduktory Harman Kardon
  • Samozřejmostí je nativní rozlišení 1080p a světelnost 1 200 lumenů

Společnost ViewSonic oznámila, že se do prodeje dostává její ultratenký chytrý LED projektor M2 s nativním rozlišením 1080p. ViewSonic M2 nabízí Wi-Fi a Bluetooth připojení, stejně jako integrované prémiové duální reproduktory Harman Kardon. Mezi jeho hlavní přednosti patří vynikající jas, nízká hmotnost a snadná přenosnost. M2 je nabitý funkcemi a je ideálním řešením jak pro obchodníky na cestách, tak i pro všechny, kteří potřebují sdílet multimediální obsah pomocí výkonného, přesto však kompaktního projektoru.

Přenosný LED projektor nabízí funkci bezdrátového zrcadlení obrazovky, která umožňuje uživatelům snadné sdílení obrazovky mobilního zařízení prostřednictvím projektoru. Model M2 je vybaven exkluzivními technologiemi Cinema SuperColor+, nabízí 125% barevné pokrytí Rec.709, podporuje obsah ve formátu HDR pro detailní reprodukci obrazu a rovněž umožňuje 3D projekci. LED projektor M2 nabízí:

  • Nativní rozlišení 1080p
  • Zdroj LED světla s jasem 1 200 LED lumenů; až 30 000 hodin používání
  • 12GB interní paměť a čtečku karet microSD karet pro zobrazení obsahu
  • Možnosti připojení zahrnují HDMI 2.0, USB 3.0 a 2.0, USB-A, USB-C a výstup zvuku
  • Možnost připojení přes Wi-Fi a Bluetooth; integrované rozhraní chytré televize pro streamování
  • Integrované reproduktory Harman Kardon

Trh s přenosnými projektory roste a technologie se neustále zlepšují. Proto ViewSonic vyvinul lehký přenosný projektor M2 s vynikajícím jasem,“ uvedla Mia Shen, vedoucí manažerka pro projektory společnosti ViewSonic. „S nativním rozlišením 1080p, 1 200 LED lumeny, integrovanou funkcí zrcadlení obrazovky a možností fungování bez PC je M2 dostatečně univerzální pro použití v zasedacích místnostech nebo při cestování. Během dne jej můžete používat pro prezentace ve Full HD rozlišení a večer pro streamování a sledování svých oblíbených pořadů.

Projektor Viewsonic M2 je nyní v prodeji za cenu 19 590 Kč.

Související články
Diskuze ke článku
V diskuzi zatím nejsou žádné příspěvky. Přidejte svůj názor jako první.
Přidat názor

Nejživější diskuze