Acer zahajuje turnaj v eSportech EMEA Predator League 2022 pro fanoušky Rocket League

Acer zahajuje turnaj v eSportech EMEA Predator League 2022 pro fanoušky Rocket League
Fotografie: unsplash.com
  • Turnaj v arkádové hře je určený všem bez ohledu na jejich úroveň
  • Soutěžit se bude o finanční i věcnou odměnu v celkové výši 90 000 €
  • Zúčastní se 15 zemí, přičemž v každé proběhnou dvě kvalifikační kola

V rámci Predator League zahajuje společnost Acer plnohodnotný online turnaj Rocket League s celkovou finanční i věcnou odměnou odměnou v hodnotě 90 000 €. Turnaj, který je otevřený všem bez ohledu na úroveň jejich dovedností, začal 27. září v 15 zemích a bude mít tři soutěžní fáze – od národních kvalifikací až po mezinárodní EMEA finále, které se koná 20. listopadu.

Jsme velmi rádi, že můžeme po úvodní sezóně v roce 2020 oznámit druhou sezónu EMEA Predator League,“ řekl Hajo Blingen, viceprezident pro marketing společnosti Acer pro Evropu, Blízký východ a Afriku. „Je důležité být s naším prvotřídním herním portfoliem stále na očích. EMEA Predator League 2022 jde ruku v ruce s naším závazkem zpřístupnit kompetitivní eSport všem, kteří mají oblibu v Rocket League. Zároveň se fanoušci mohou těšit na speciální nabídky a propagační akce od našich zapojených maloobchodních partnerů.

Zápasy na virtuálním hřišti se hrají 3 proti 3. Minimálně dva ze tří hráčů musí mít bydliště v zemi, ve které se turnaje účastní.

V první fázi se týmy utkají v národních kvalifikacích. V každé zemi se konají dvě kvalifikační kola. Dva nejlepší týmy z každého kola se kvalifikují do národního finále. Vítěz finále se zúčastní mezinárodního EMEA finále, kde se utká s mistry ostatních zemí. Národní finále v České republice a na Slovensku bude vysíláno živě na platformě Twitch.

Místnost pro hráče

Registrace do Predator League začíná 26. září a potrvá do 21. října 2022. Všechna další data, informace, stream a podrobnosti najdete na www.predatorleague.gg.

tisková zpráva,
Související články
Diskuze ke článku
V diskuzi zatím nejsou žádné příspěvky. Přidejte svůj názor jako první.
Přidat názor

Nejživější diskuze