Alza.cz zahajuje prodej solárních elektráren pro domácnosti s nabídkou 6 balíčků

2
Alza.cz zahajuje prodej solárních elektráren pro domácnosti s nabídkou 6 balíčků
  • Alza.cz podporuje trvale udržitelný rozvoj a u příležitosti světového Dne země spouští v e-shopu prodej solárních elektráren na klíč
  • Majitelům rodinných domů od dnešního dne nabízí celkem 6 balíčků od externích partnerů startujících na 84 999 Kč
  • V ceně bude zahrnut kompletní servis, poradenství i pomoc při zajištění dotace z programu Nová zelená úsporám

Alza.cz chce klást ještě vyšší důraz na ekologii, elektromobilitu, využívání recyklovatelných materiálů a podporu energetické soběstačnosti, a proto spouští pilotní projekt zaměřený na fotovoltaiku pod hlavičkou Alza Power s nabídkou šesti balíčků od dvou různých partnerů: Lomina a Insight Energy.

Oblast ekologické výroby elektřiny navazuje na stále rostoucí popularitu tzv. chytrých domácností. Pro každou velikost domu (malé, střední a velké) nabízíme dva balíčky. Ty lze upravit na míru každého zákazníka, případně i rozšířit o tepelné čerpadlo. Většina z nich zahrnuje i baterii pro ukládání přebytečné energie. Cena solární elektrárny na klíč se pohybují v rozmezí 84 999 až 269 999 Kč při započtení dotace ze strany státu,“ upřesnil obchodní ředitel Alza.cz Petr Bena. „S projektem solárních elektráren zároveň uvádíme nový obchodní model, kdy nerealizujeme dodávky sami, ale ve spolupráci s prověřenými externími partnery.“

Nabízené balíčky Alza pečlivě sestavila ve spolupráci se dvěma zkušenými firmami z oboru: Insight Energy a Lomina, které budou všechny poptávky řešit komplexním dodáním na klíč. Na základě vybraného řešení zajistí daný partner audit, konzultace, povolení, instalaci, revizi i státní dotaci z programu Nová zelená úsporám.

Alza dotace solární panely

Solární elektrárny ve spojení s bateriovými systémy jsou v Česku na velkém vzestupu. Jsem přesvědčen, že ve spolupráci s Alzou můžeme dostat solární elektrárnu na každý rodinný dům v Česku,“ říká Jan Průcha, majitel společnosti Insight Energy. „Lomina jako vlastník značky fotovoltaických panelů Phonosolar působí na trhu již více než 10 let. Chceme být nejlepší a k tomu potřebujeme nejkvalitnější partnery, proto při úvahách o zahájení prodeje formou e-shopu padla naše volba jednoznačně na Alza.cz,“ doplňuje CEO firmy Michal Horáček důvod spolupráce s největším českým online prodejcem.

Solární elektrárna je vhodná pro všechny, kdo chtějí dosáhnout částečné soběstačnosti, přispět k čistotě ovzduší a využívat čistý zdroj energie. V domácnostech je ideální v kombinaci s ohřevem vody, klimatizací, tepelným čerpadlem či bazénem nebo pro podporu vytápění objektu v období jara a podzimu.

Alza solární elektrárny

Návratnost investice do solárního zdroje energie se odvíjí od výkonu elektrárny, spotřeby a ceny elektřiny, obecně se však pohybuje mezi 6 až 20 lety. Doba instalace je individuální, nicméně od zaplacení zálohy po finální instalaci potrvá odhadem 8 týdnů.

Související články
Diskuze ke článku
Bukkake Sun
Jojo, jen si to hezky nainstalujte, ale jakmile to blafne, tak požárníci akorát budou stát před barákem, kouřit cíga a čekat, až to dohoří, poněvadž se jim moc nechce hasit věci pod napětím a já se jim vůbec nevidím. Ale hlavně že ušetříte 20 korun za proud a podojíte tu zlou EU o nějaké dotace.
Jan
To je teoretická návratnost. Ve skutečnosti je delší, ale to už bude účinnost panelů tak malá, že k návratnosti se to nikdy nedohrabe....

Načíst všechny komentáře

Přidat názor

Nejživější diskuze