Mobilní aplikace Raiffeisenbank nově zobrazuje loga a adresy prodejců

1
Mobilní aplikace Raiffeisenbank nově zobrazuje loga a adresy prodejců
Fotografie: rb.cz
  • Cílem je samozřejmě usnadnění práce s mobilní aplikací
  • Nově lze ke všem transakcím přidávat vlastní poznámky
  • Nově je součástí aplikace také sekce Tipy“, ve které uživatelé najdou doporučení, jak aplikaci lépe používat včetně novinek z poslední verze aplikace

Pro usnadnění práce s mobilní aplikací zavádí Raiffeisenbank loga obchodníků na přehledy a detaily transakcí, které jsou realizovány platební kartou, jak se můžete dočíst na rb.cz.

V detailu uživatelé kromě loga naleznou také mapu se zobrazeným místem, kde transakce proběhla. Pro lepší orientaci je také nově možné přidávat ke všem transakcím vlastní poznámky, podle kterých je pak mohou uživatelé vyhledávat.

Dalšími novinkami, které nová verze aplikace přináší, jsou například možnost libovolně si pojmenovat veškeré produkty, možnost realizovat platby mezi účty klienta bez nutnosti certifikace, nebo sdílení čísla účtu například přes WhatsApp, SMS či e-mail.

Jsme velmi rádi, že se nám daří zákazníkům zpříjemňovat práci s naší mobilní aplikací. Vždy se snažíme vyslyšet jejich podněty ke zlepšení a začleňovat je do dalších verzí. Konkrétně loga obchodníků a jejich adresy zatím nabízí jen velmi omezený počet bankovních aplikací,” říká Vratislav Kříž, produktový manažer Raiffeisenbank.

Součástí mobilní aplikace je nově také sekce „Tipy“, ve které uživatelé najdou doporučení, jak aplikaci lépe používat včetně novinek z poslední verze aplikace. Úpravu zaznamenalo také filtrování partnerů Premium RB Clubu, kde je možné jednoduše filtrovat dle kategorií např.íklad móda, zdraví, potraviny apod. Aplikace umožňuje také rozesplátkování již realizované transakce nad 2 000 korun provedené kreditní kartou. Díky tomu klienti mohou větší nákupy splácet až 36 měsíců.