Soutěž o elektronický zámek Nuki Smart Lock 2.0, Nuki Bridge a Nuki Opener

Soutěž o elektronický zámek Nuki Smart Lock 2.0, Nuki Bridge a Nuki Opener
Fotografie: Martin Fajmon, fZone.cz
  • Velká soutěž serveru fZone.cz je tu, tentokrát můžete soutěžit o špičkový elektronický zámek Nuki Smart Lock 2.0 a k tomu Nuki Opener
  • Soutěž potrvá tři týdny, stačí zodpovědět jednu soutěžní otázku a mít štěstí při losování

Pravidelně pro vás chystáme zajímavé soutěže o hodnotné ceny, a to jak na mobilenet.cz, tak na fZone.cz. Dnes si budete moci zasoutěžit o jeden z nejlepších elektronických zámků současnosti – Nuki Smart Lock 2.0. Nevyžaduje montáž od odborníka, vše zvládnete sami doslova během pár minut.

Kromě setu Nuki Smart Lock 2.0 a Nuki Bridge navíc výherce získá i Nuki Opener. Jak Nuki Bridge, tak Nuki Opener jsou produkty, které je nutné zakoupit samostatně. Cena sady by za normálních podmínek činila až 10 tisíc korun.

Tentokrát se vás ale bude radovat více. 100 z vás získá poukaz na slevu 50 eur, kterou lze uplatnit při nákupu zámku skrze oficiální stránky Nuki.

O co tedy hrajeme?

  • 1. místo – Nuki Smart Lock 2.0 + Nuki Bridge + Nuki Opener
  • 2. až 101 místo – sleva na nákup Nuki Smart Lock 2.0 v hodnotě 50 eur (platí při nákupu nad 269 eur)

Jak hrát a vyhrát?

Je to jednoduché, stačí správně zodpovědět jednoduchou soutěžní otázku. Pokud budete mít štěstí, za pár dní vylosujeme právě vás! Správné odpovědi hledejte na stránkách společnosti Nuki.

Soutěž probíhá od 22. 10. 2020 00:01 hod. do 12. 11. 2020 23:59 hod. Nezapomeňte si pročíst také kompletní kompletní pravidla soutěže, která naleznete zde.

Soutěžní formulář

Pokud se vám soutěžní formulář nezobrazuje, využijte tento odkaz.