Spotřebiče SmartThinQ od LG si nyní rozumí s Alexou i Google Asistentem

Spotřebiče SmartThinQ od LG si nyní rozumí s Alexou i Google Asistentem
Fotografie: LG
  • Novinku oznámilo LG oficiálně tento týden, přičemž oba asistenti budou skutečně podporovat všech více jak sto spotřebičů rodiny SmartThinQ
  • LG je tak prvním velkým výrobcem, který nabízí možnost volby u hlasového ovládání svých produktů

Ať už patříte mezi přívržence Alexy od Amazonu, nebo patříte do tábora Googlu a jeho Asistenta, přivítá vás nyní LG s otevřenou náručí. Korejská společnost tento týden oznámila, že všechny její chytré spotřebiče SmartThinQ si nově rozumí jak s Alexou, tak s Asistentem. LG sice není úplně prvním výrobcem, který dovoluje svým uživatelům promlouvat ke svým spotřebičům prostřednictvím více asistentů, ale je to rozhodně první skutečně velký výrobce s takovou možností.

Úroveň ovládání a kontroly nad spotřebiči se samozřejmě mezi asistenty liší, ale oba zvládnou ty nejdůležitější pokyny, takže můžete přikázat lednici, aby vytvořila led, zapnout troubu nebo si nechat ochladit pokoj klimatizací. V každém případě rádi vidíme velkého výrobce, který si zakládá na svobodě volby a vychází zákazníkům vstříc. Přeci jen třeba takovou lednici si na rozdíl od telefonu kupujete na mnohem delší dobou a rozhodně tedy každý ocení, že není kvůli svým spotřebičům uzamčen v ekosystému jednoho asistenta a jedné společnosti.

Zdroj: prnewswire.com

Související články
Diskuze ke článku
V diskuzi zatím nejsou žádné příspěvky. Přidejte svůj názor jako první.
Přidat názor

Nejživější diskuze