Jaké filmy a seriály sledují Češi?

To nejlepší z HBO Max
Jaké filmy a seriály sledují Češi?
Fotografie: Kristýna Dvořáčková, fZone.cz
  • Dnes se podíváme na nejsledovanější filmy a seriály na HBO Max
  • Nejsledovanějším filmem je nyní snímek Smrtelné zlo: Probuzení

Dnes se podíváme na nejsledovanější filmy a seriály streamovací platformy HBO Max. Umístily se na prvních příčkách úplné novinky, nebo již známé příběhy? Pojďme se na váš výběr podívat.

Nejsledovanější filmy

Smrtelné zlo: Probuzení (Evil Dead Rise)


Americký horor napsal a režíroval Lee Cronin. Jedná se o pátý díl z filmové série Evil Dead. V hlavních rolích se představily Lily Sullivan a Alyssa Sutherland. Dále pak ve filmu hrají Morgan Davies , Gabrielle Echols a Nell Fisher. Snímek měl být původně uveden pouze na HBO Max, ale nakonec byl uveden v kinech, kde měl premiéru 20. dubna 2023.

Příběh dvou odcizených sester, jejichž shledání přeruší probuzení démonů posedlých masem. Jsou tak vrženy do totálního boje o přežití, v němž čelí té nejhorší verzi rodiny, jakou si lze představit.

Děsivý, opravdu děsivý snímek, u kterého mi běhal mráz po zádech. A nejen děsivý, ale dějí se tam také odporné věci. Po skončení filmu jsem sama měla pocit, že se rána nedožiju. A kolik krve během celého filmu proteklo, hlavně na konci.

Smrtelné zlo: Probuzení (Evil Dead Rise)

Black Adam


Americký fantasy snímek, který natočil režisér Jaume Collet-Serra a scénář napsal Adam Sztykiel, Rory Haines a Sohrab Noshirvani na motivy komiksů od DC Comics. V hlavní roli se představil Dwayne Johnson, dále pak ve filmu můžeme vidět Noah Centineo, Aldis Hodge, Sarah Shahi, Quintessa Swindell a Pierce Brosnan. Jedná o jedenáctý snímek série DC Extended Universe. Sníemk přišel do kin 20. října 2022.

Před pěti tisíci lety byl obdařen mocí egyptských bohů a záhy uvězněn. Nyní ho z jeho pozemského hrobu propustili. Black Adam se vydává na svou jedinečnou cestu za spravedlností v našem moderním světě.

Snímek nemá zase tak kladné hodnocení, ale mě se velice líbil. Dwayne Johnson si dlouhou dobu chtěl zahrát superhrdinu, v tomto případě je spíše antihrdina, ale nejlepší jaký mohl být. Film je energický, vtipný a když ho nebudete brát moc vážně, tak si ho užijete.

Black Adam

Bez kalhot: Poslední tanec (Magic Mike's Last Dance)


Třetí a poslední díl filmu Bez kalhot natočil režisér a kameraman Steven Soderbergh. Scénář napsal Reid Carolin. V hlavní roli se i potřetí představil Channing Tatum. Dále ve filmu hrají Salma Hayek, Caitlin Gerard, Alan Cox, Christopher Villiers, Vicki Pepperdine, Ayub Khan-Din a Nancy Carroll. Původně měl být snímek uveden pouze na streamovací platformě HBO Max, ale filmové studio Warner Bros. Pictures se nakonec rozhodlo jej uvést v kinech. Premiéra proběhla 9. února 2023.

Magic Mike Lane opět míří na scénu poté, co zkrachoval jeho podnikatelský záměr, kvůli němuž přišel na mizinu a začal vystupovat jako barman na Floridě. Vydává se do Londýna, kde ho, jak doufá, čeká poslední štace.

Tento film je zcela a úplně pro dámské publikum. Už po prvních pěti minutách sledování nebudete moct odtrhnout oči od obrazovky. Magic Mike se opět představil v celé své kráse. A nakonec zjistíte, že se tentokrát nejedná pouze o nahá těla, ale že si i tento krasavec konečně zaslouží šťastný konec.

Bez kalhot: Poslední tanec (Magic Mike\'s Last Dance)

Nejsledovanější seriály

Uzavřený kruh (Full Circle)


Tvůrcem seriálu je Ed Solomon, který napsal i scénář. Režisérem je Steven Soderbergh. V seriálu hrají Claire Danes, Zazie Beetz, Dennis Quaid, Timothy Olyphant, Jim Gaffigan, Alex Winter a další. Premiéra na HBO Max proběhla 13. července 2023.

Přísaha pomsty se stane impulsem k nezdařenému únosu, který odhalí dávno pohřbená tajemství v současném New Yorku.

Chvílemi nudný a chvílemi pomalý seriál. Sice jsem ještě neviděla všechny díly, ale nemyslím si, že by se tempo seriálu nějak změnilo.

Uzavřený kruh (Full Circle)

Bronzová zahrada (The Bronze Garden)


Seriál natočili režiséři Pablo Fendrik a Hernán Goldfrid na motivy knihy autora Gustava Malajoviche, který společně s Marcosem Osorioem Vidalem napsali scénář. V seriálu hrají Joaquín Furriel, Norma Aleandro, Daniel Fanego, Luis Luque, Mario Pasik, Julieta Zylberberg a další. Třetí řada byla na HBO Max uvedena 2. července 2023.

Příběh záhadného zmizení čtyřleté dcerky Fabiana a Lily Danubiových, která se beze stopy ztratila v metru v Buenos Aires. Jelikož neexistuje žádný motiv, stopy ani svědci, rodiče se pouštějí do zoufalého pátrání po svém dítěti na vlastní pěst.

Kriminální seriál s dobrým potenciálem. Díky tomu, že tvůrci jsou z Argentiny je seriál jiný, z jiného prostředí, s jiným nádechem. Snad bude třetí série pokračovat ve stejném duchu.

Bronzová zahrada (The Bronze Garden)

A jak to bylo dál... (And Just Like That...)


Americký seriál, který je pokračováním ikonického seriálu Sex ve městě. Příběh se odehrává jedenáct let po snímku Sex ve městě 2. Tvůrci seriálu jsou Michael Patrick King a Darren Star. Na natáčení se podílelo několik režisérů. V hlavních rolích se opět představili Sarah Jessica Parker, Cynthia Nixonová, Kristin Davis, Mario Cantone, Evan Handler, David Eigenberg a na malou chvíli také Chris Noth. Druhá série měla na HBO Max premiéru 22. června 2023. A aktuálně je ke zhlédnutí sedm z jedenácti dílů.

Nové pokračování opět sleduje nerozlučné přátelství Carrie, Mirandy a Charlotte na jejich složité životní cestě po padesátce.

Seriál Sex ve městě zbozňuji, je tak nadčasový, že je úplně jedno, jestli jste ho sledovali před dvaceti lety nebo právě teď. Každý fanoušek je zvědavý, jak to s životy oblíbených postav bylo dál. V nových dílech se řeší aktuální společenské problémy. To může některým přijít trochu moc, ale to je dnešní doba a tyto věci k tomu teď patří.

A jak to bylo dál... (And Just Like That...)
Diskuze ke článku
V diskuzi zatím nejsou žádné příspěvky. Přidejte svůj názor jako první.
Přidat názor

Nejživější diskuze