Jaké filmy a seriály sledují Češi?

To nejlepší z HBO Max
Jaké filmy a seriály sledují Češi?
Fotografie: Kristýna Dvořáčková, fZone.cz
  • Dnes se podíváme na nejsledovanější filmy a seriály na HBO Max
  • Nejsledovanějším filmem je nyní snímek Smrtelné zlo: Probuzení

Dnes se podíváme na nejsledovanější filmy a seriály streamovací platformy HBO Max. Umístily se na prvních příčkách úplné novinky, nebo již známé příběhy? Pojďme se na váš výběr podívat.

Nejsledovanější filmy

Smrtelné zlo: Probuzení (Evil Dead Rise)


Americký horor napsal a režíroval Lee Cronin. Jedná se o pátý díl z filmové série Evil Dead. V hlavních rolích se představily Lily Sullivan a Alyssa Sutherland. Dále pak ve filmu hrají Morgan Davies , Gabrielle Echols a Nell Fisher. Snímek měl být původně uveden pouze na HBO Max, ale nakonec byl uveden v kinech, kde měl premiéru 20. dubna 2023.

Příběh dvou odcizených sester, jejichž shledání přeruší probuzení démonů posedlých masem. Jsou tak vrženy do totálního boje o přežití, v němž čelí té nejhorší verzi rodiny, jakou si lze představit.

Děsivý, opravdu děsivý snímek, u kterého mi běhal mráz po zádech. A nejen děsivý, ale dějí se tam také odporné věci. Po skončení filmu jsem sama měla pocit, že se rána nedožiju. A kolik krve během celého filmu proteklo, hlavně na konci.

Smrtelné zlo: Probuzení (Evil Dead Rise)

Black Adam


Americký fantasy snímek, který natočil režisér Jaume Collet-Serra a scénář napsal Adam Sztykiel, Rory Haines a Sohrab Noshirvani na motivy komiksů od DC Comics. V hlavní roli se představil Dwayne Johnson, dále pak ve filmu můžeme vidět Noah Centineo, Aldis Hodge, Sarah Shahi, Quintessa Swindell a Pierce Brosnan. Jedná o jedenáctý snímek série DC Extended Universe. Sníemk přišel do kin 20. října 2022.

Před pěti tisíci lety byl obdařen mocí egyptských bohů a záhy uvězněn. Nyní ho z jeho pozemského hrobu propustili. Black Adam se vydává na svou jedinečnou cestu za spravedlností v našem moderním světě.

Snímek nemá zase tak kladné hodnocení, ale mě se velice líbil. Dwayne Johnson si dlouhou dobu chtěl zahrát superhrdinu, v tomto případě je spíše antihrdina, ale nejlepší jaký mohl být. Film je energický, vtipný a když ho nebudete brát moc vážně, tak si ho užijete.

Black Adam

Bez kalhot: Poslední tanec (Magic Mike's Last Dance)


Třetí a poslední díl filmu Bez kalhot natočil režisér a kameraman Steven Soderbergh. Scénář napsal Reid Carolin. V hlavní roli se i potřetí představil Channing Tatum. Dále ve filmu hrají Salma Hayek, Caitlin Gerard, Alan Cox, Christopher Villiers, Vicki Pepperdine, Ayub Khan-Din a Nancy Carroll. Původně měl být snímek uveden pouze na streamovací platformě HBO Max, ale filmové studio Warner Bros. Pictures se nakonec rozhodlo jej uvést v kinech. Premiéra proběhla 9. února 2023.

Magic Mike Lane opět míří na scénu poté, co zkrachoval jeho podnikatelský záměr, kvůli němuž přišel na mizinu a začal vystupovat jako barman na Floridě. Vydává se do Londýna, kde ho, jak doufá, čeká poslední štace.

Tento film je zcela a úplně pro dámské publikum. Už po prvních pěti minutách sledování nebudete moct odtrhnout oči od obrazovky. Magic Mike se opět představil v celé své kráse. A nakonec zjistíte, že se tentokrát nejedná pouze o nahá těla, ale že si i tento krasavec konečně zaslouží šťastný konec.

Bez kalhot: Poslední tanec (Magic Mike\'s Last Dance)

Nejsledovanější seriály

A jak to bylo dál... (And Just Like That...)


Americký seriál, který je pokračováním ikonického seriálu Sex ve městě. Příběh se odehrává jedenáct let po snímku Sex ve městě 2. Tvůrci seriálu jsou Michael Patrick King a Darren Star. Na natáčení se podílelo několik režisérů. V hlavních rolích se opět představili Sarah Jessica Parker, Cynthia Nixonová, Kristin Davis, Mario Cantone, Evan Handler, David Eigenberg a na malou chvíli také Chris Noth. Druhá série měla na HBO Max premiéru 22. června 2023. A aktuálně je ke zhlédnutí sedm z jedenácti dílů.

Nové pokračování opět sleduje nerozlučné přátelství Carrie, Mirandy a Charlotte na jejich složité životní cestě po padesátce.

Seriál Sex ve městě zbozňuji, je tak nadčasový, že je úplně jedno, jestli jste ho sledovali před dvaceti lety nebo právě teď. Každý fanoušek je zvědavý, jak to s životy oblíbených postav bylo dál. V nových dílech se řeší aktuální společenské problémy. To může některým přijít trochu moc, ale to je dnešní doba a tyto věci k tomu teď patří.

A jak to bylo dál... (And Just Like That...)

Miliardy (Billions)


Americký dramatický seriál, který vytvořili Brian Koppelman, David Levien a Andrew Ross Sorkin. Na natáčení a psaní scénářů se podílelo více režisérů a scénáristů. Seriál má už sedm řad, kdy první série měla premiéru 17. ledna 2016. V Česku byl seriál uveden na stanici HBO 3. V seriálu se představili Paul Giamatti, Damian Lewis, Maggie Siff, Malin Åkerman, Toby Leonard Moore, Liz Celeste a další.

Drama o mocenské politice v newyorském světě velkých financí. Geniální král spekulativních investičních fondů Bobby Axe Axelrod a drzý státní zástupce Chuck Rhoades hrají nebezpečnou hru, v níž jde o miliardy. A vítěz bere vše!

Skvělý seriál ze světa financí, který si drží po celých sedm sérií skvělou energii. Je to téma, které mi není úplně blízké, ale zpracováním mě velice baví a to hlavně díky hercům, kteří v tomto seriálu vystupují.

Miliardy (Billions)

Lakers: Vzestup dynastie (Winning Time: The Rise of the Lakers Dynasty)


Americký seriál ze sportovního prostředí, který vytvořili Max Borenstein a Jim Hecht. Byl natočen na motivy knihy autora Jeffa Pearlmana. Scénář napsali Max Borenstein, Rodney Barnes a Jim Hecht. Seriál má dvě série, obě jsou dostupné na HBO Max. V seriálu se představili John C. Reilly, Quincy Isaiah, Jason Clarke, DeVaughn Nixon, Solomon Hughes a další.

Drama ze sportovního prostředí se vrací do osmdesátých let minulého století a zachycuje profesní i osobní život legendárního basketbalového týmu Los Angeles Lakers, který se stal symbolem své doby na hřišti i mimo něj.

Nejsem zrovna fanoušek basketbalu, ale zato mě baví příběhy založené na skutečných událostech. A tím tento seriál je. Pro fanoušky amerického basketbalu bude tento seriál perfektní.

Lakers: Vzestup dynastie (Winning Time: The Rise of the Lakers Dynasty)
Diskuze ke článku
V diskuzi zatím nejsou žádné příspěvky. Přidejte svůj názor jako první.
Přidat názor

Nejživější diskuze