První smart zvhlčovač s podporou Apple HomeKit dorazil do Česka

První smart zvhlčovač s podporou Apple HomeKit dorazil do Česka
Fotografie: VOCOlinc
  • Kromě tlačítek a aplikace lze využít k ovládání Siri, Alexu a Google Asistenta
  • Zvlhčovač má nádržku o objemu 2,5 litru
  • Zařízení je vhodné do místností o velikosti až 40 m²

Nový gadget do chytrých ekosystémů Apple HomeKit, Alexa a Google Home je oficiálně skladem na VOCOlinc.cz, VOCOlinc.sk a u vybraných partnerů. Víte, že optimální vlhkost v místnosti by měla být kolem 40 až 60 %? Dostatečná vlhkost snižuje pravděpodobnost šíření virů a bakterií v uzavřené, vytopené místnosti a přispěje i vaší psychické pohodě. Ultrazvukový smart zvlhčovač vzduchu VOCOlinc MistFlow Humifider VH1 z objemné 2,5l nádržky rovnoměrně distribuuje vodu výkonem 200 ml/hod po dobu až 30 hodin v kuse. Je vhodný do místnosti do 40 m², takže zvládne i prostornou kancelář.

Kvůli zapnutí vstávat z gauče nemusíte

VOCOlinc MistFlow Humifider VH1 je, kromě manuálních tlačítek, ovladatelný skrze aplikaci VOCOlinc (Android, iOS) a hlasové asistenty Siri, Alexa a Google Asistent. Stejně jako u dalších produktů VOCOlinc nepotřebujete žádný dodatečný hub ani bridge, VOCOlinc MistFlow Humifider VH1 funguje napřímo skrze Wi-Fi 2,4GHz a příslušnou aplikaci. Pomocí telefonu či tabletu tak nastavíte časovač, barvu podsvícení, jednu z pěti úrovní intenzity chladivé mlhy i požadovanou vlhkost v místnosti. Pro fanoušky chytrých ekosystémů jde o další vychytávku, kterou mohou přidat do svých domácích scén. Nastavit zvlhčení vzduchu při příchodu domů, před spaním, případně s pomocí senzoru pouze při zavřeném oknu? Možností je nespočet.

Proměňte ho v aroma difuzér

Přidáním pár kapek esenciálního oleje do nádržky s vodou rázem proměníte zvlhčovač v difuzér, který rozvine oblíbenou vůni do celé místnosti. Nadčasový design navíc bez problémů zapadne do každého moderního interiéru.

Diskuze ke článku
V diskuzi zatím nejsou žádné příspěvky. Přidejte svůj názor jako první.
Přidat názor

Nejživější diskuze