Do nekonečna a ještě dál! Woody a Buzz se vrátí v Toy Story 5

Do nekonečna a ještě dál! Woody a Buzz se vrátí v Toy Story 5
Fotografie: Walt Disney US
  • V pátém díle se vrátí Buzz i Woody, ale zatím není jasné, zde se opět shledají, nebo budou mít každý svoji příběhovou linku
  • Woodyho bude opět v anglickém znění dabovat Tim Allen

Buzz Rakeťák a Woody se vrátí v připravovaném filmu Příběh hraček (Toy Story 5) od společnosti Pixar. Poté, co se ve čtvrtém díle hračky rozešly a začaly hledat svou vlastní cestu, se Woody a Buzz rozdělili. Woody žije život bez svého dítěte a Buzz zůstává se zbytkem party hraček. V současné době se pracuje na Toy Story 5. Návrat na Twitteru potvrdil také Tim Allen, který v anglickém znění dabuje Buzze rakeťáka. Ale Tom Hanks, který dabuje Woodyho, se zatím nevyjádřil. „Uvidíme se brzy Woody, jsi smutný zvláštní mužíček a je mi tě líto. A jdeme na číslo 5! Do nekonečna a ještě dál,“ uvedl herec.


Tvůrčí šéf Pixaru Pete Docter v rozhovoru pro variety.com potvrdil, že v Toy Story 5 se objeví Woody a Buzz. Neposkytl však podrobnosti o tom, jak. Zda se opět shledají, nebo budou mít ve filmu každý svoji příběhovou linku. „Máme další Příběh hraček, takže Woody a Buzz se vrátí,“ uvedl Pete Docter.

Woody a Buzz se po skončení Toy Story 4 vydali různými cestami. Zatímco Buzz zůstal s Bonnie a ostatními hračkami, Woody zahájil novou etapu svého života a připojil se k Pastýřce. Bylo to srdcervoucí rozhodnutí, které završilo Woodyho příběh a zanechalo dvě hlavní postavy série zcela oddělené. Před oznámením Toy Story 5 se zdálo, že tento osud uzavře Woodyho příběh a zároveň otevře dveře Buzzovi, aby se ujal vedení.

Série Toy Story byla vždy o hračkách, které se potýkají se svým místem ve světě, a o přátelstvích, která díky tomu vznikají. Pokud má Toy Story 5 zabrnkat na stejnou emocionální strunu jako ostatní filmy Toy Story, bude se muset opřít o emocionální vazby, které se vytvářely po celá desetiletí. Jakkoli byl závěr Příběhu hraček 4 dokonalý, Woody a Buzz si zaslouží šanci znovu se setkat, znovu se sblížit a zachránit hračky.

Diskuze ke článku
V diskuzi zatím nejsou žádné příspěvky. Přidejte svůj názor jako první.
Přidat názor

Nejživější diskuze